-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-012864-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301524
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:51)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-04-012266-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300899
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:02)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-30-008776-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955538
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-27-001181-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29911853
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-07-27-000248-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910919
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-05-26-009923-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29343287
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2026-01-23-011453-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28034275
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне паливо (талони)- ID: UA-2026-01-06-006324-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27846574
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне паливо (талони)- ID: UA-2025-06-11-001816-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25566328
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне паливо (талони)- ID: UA-2025-02-10-012205-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24375221
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 ЄВРО- ID: UA-2025-01-28-011641-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24213711
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2024-11-01-009705-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23104636
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015- 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (09132000-3 – Бензин), дизел...×-
ДК 021:2015- 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (09132000-3 – Бензин), дизельне паливо (09134200-9 - Дизельне паливо))
- ID: UA-2024-01-04-004279-a
- Дата створення : 04.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20313372
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали (талони)Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2023-06-08-009185-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18038251
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони)- ID: UA-2023-05-10-003024-a
- Дата створення : 10.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17723625
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -