-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-13-009584-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30079515
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-05-19-009758-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270429
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо для роботи генератора- ID: UA-2026-02-09-013957-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28238715
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-11-11-010645-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27077886
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2025-11-11-008234-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27075483
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2025-05-27-012826-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25429921
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2024-12-06-008403-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23556643
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 в талонах номіналом 10 л (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2024-11-26-016629-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23409586
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2024-07-11-008144-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22051938
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта та дистиляти)- ID: UA-2024-06-14-008140-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21839746
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2024-03-21-006042-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21085264
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2023-11-13-004891-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19604670
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2023-10-12-006994-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19261847
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л)- ID: UA-2023-07-20-008946-a
- Дата створення : 20.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18459527
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л- ID: UA-2023-07-13-005013-a
- Дата створення : 13.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18394520
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061582ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -