-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2026-09-01-007870-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254678
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні- ID: UA-2026-04-21-012523-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28982629
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні- ID: UA-2026-04-21-008771-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28978996
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)- ID: UA-2025-09-15-004148-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26429322
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні- ID: UA-2024-09-02-008643-a
- Дата створення : 02.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22463566
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ фракція 13-100 ММ- ID: UA-2023-11-21-000468-a
- Дата створення : 21.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19707473
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам'яне- ID: UA-2022-09-20-011633-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15383698
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам'яне- ID: UA-2022-09-19-006867-a
- Дата створення : 19.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15367934
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля- ID: UA-2021-10-28-001891-c
- Дата створення : 28.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12193410
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дрова твердопаливні- ID: UA-2021-10-27-003039-b
- Дата створення : 27.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12182613
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля- ID: UA-2020-06-09-001740-b
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5204480
КП Комунальне підприємство "Тарутинська центральна районна лікарня" Тарутинської районної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля- ID: UA-2019-09-12-001015-b
- Дата створення : 12.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3774648
КП Комунальне підприємство "Тарутинська центральна районна лікарня" Тарутинської районної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -