-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста свіжа- ID: UA-2026-09-02-002915-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261790
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см- ID: UA-2026-07-29-010195-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945405
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624, Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 601...×-
Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624, Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010
- ID: UA-2026-07-29-010025-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945227
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі (капуста, морква, буряк, цибуля)- ID: UA-2026-07-29-009747-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29944966
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста- ID: UA-2026-07-16-000731-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29827872
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі- ID: UA-2026-07-01-008427-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707488
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі- ID: UA-2026-07-01-008332-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707390
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лимони свіжі- ID: UA-2026-07-01-008006-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707074
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апельсини свіжі- ID: UA-2026-07-01-007871-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29706923
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста пекінська- ID: UA-2026-07-01-007644-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29706707
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Огірки свіжі- ID: UA-2026-07-01-007487-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29706550
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий ранніх сортів- ID: UA-2026-05-25-012815-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29331487
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква ранніх сортів- ID: UA-2026-05-25-011651-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29330331
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова ранньостигла- ID: UA-2026-05-25-008626-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29327314
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капуста білоголова свіжа- ID: UA-2026-05-21-009533-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29300410
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -