-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газоаналізатор/ трубочки для мунштуків- ID: UA-2025-01-29-009618-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24232048
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ЄДРПОУ: 38969547ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наконечник (Наконечники для дозаторів, Матеріал:поліпропілен блакитного кольору, Об’єм -1...×-
Наконечник (Наконечники для дозаторів, Матеріал:поліпропілен блакитного кольору, Об’єм -100-1000 мкл, Довжина - 70 мм, Фільру немає, Не стерильні)
- ID: UA-2024-02-13-009381-a
- Дата створення : 13.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20731678
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ЄДРПОУ: 38969547ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наконечник (Наконечники для дозаторів, Матеріал:поліпропілен жовтого кольору, Об’єм -2-20...×-
Наконечник (Наконечники для дозаторів, Матеріал:поліпропілен жовтого кольору, Об’єм -2-200 мкл, Довжина - 49 мм, Фільру немає, Не стерильні)
- ID: UA-2024-02-13-008859-a
- Дата створення : 13.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20731155
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ЄДРПОУ: 38969547ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор- ID: UA-2021-03-31-002734-b
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9317293
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ЄДРПОУ: 38969547ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 CPV 38430000-8 Детектори та аналізатори (ЛОТ1 Код НК 024:2019-35475 Аналізатор...×-
ДК 021-2015 CPV 38430000-8 Детектори та аналізатори (ЛОТ1 Код НК 024:2019-35475 Аналізатор, білірубінометрія, ЛОТ2 Код НК 024:2019-35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний, ЛОТ3 Код НК 024:2019-35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований, ЛОТ4 Код НК 024:2019-56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів)
- ID: UA-2019-11-25-001088-a
- Дата створення : 25.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4063967
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ЄДРПОУ: 38969547ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 455 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатори (Гематологічний аналізатор, Аналізатор сечі)- ID: UA-2019-04-26-001447-a
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3355988
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ЄДРПОУ: 38969547ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -