-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лайнери для хроматографа та шприц газощільний для автосамплера згідно коду ДК 021:2015 384...×-
лайнери для хроматографа та шприц газощільний для автосамплера згідно коду ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори
- ID: UA-2026-09-01-000501-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247426
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товар за кодом ДК 38430000-8 - Детектори та аналізатори. Витратні матеріали для хроматогр...×-
товар за кодом ДК 38430000-8 - Детектори та аналізатори. Витратні матеріали для хроматографа
- ID: UA-2026-09-01-000277-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247201
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір дозаторів GLP F2 Kit 2 (0.2-2/2-20/20-200/100-1000 мкл), дозатор одноканальний перем...×-
Набір дозаторів GLP F2 Kit 2 (0.2-2/2-20/20-200/100-1000 мкл), дозатор одноканальний перемінного об'єму 20-200 мкл (LLG) (9280004), штатив.
- ID: UA-2026-04-28-004277-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29048943
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для хромато-мас-спектрометричного комплексу Agilent- ID: UA-2025-12-25-010281-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27766202
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для хромато-мас-спектрометричного комплексу Agilent ГХ-МС- ID: UA-2025-12-05-005838-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27417396
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун заслінки системи охолодження для хроматографа SHIMADZU- ID: UA-2025-09-15-012498-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26437694
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Наконечники типу Gilson до 1000 мкл....×-
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Наконечники типу Gilson до 1000 мкл. 500 шт/пак)
- ID: UA-2025-07-10-001076-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25841573
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Лайнер прямий Shimadzu 2010/17A, 3.4...×-
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Лайнер прямий Shimadzu 2010/17A, 3.4 мм FocusLiner, довжина 95 мм, 5 шт/пак; Піпет-дозатор, одноканальний, змінного обєму 20 - 200 мкл)
- ID: UA-2025-04-23-011088-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25095148
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Дозатор піпеточний ДПОЗ-1-2-20, на до...×-
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Дозатор піпеточний ДПОЗ-1-2-20, на дози 2-20мкл Лайт "Термо Фишер Сайентифик"; Дозатор піпеточний Лайт ДПОФ-1-1000, одноканальний, фіксованого об'єму, на дозу 1000 мкл)
- ID: UA-2025-02-13-000425-a
- Дата створення : 13.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24412680
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Голка змінна, 5,7 см/ 0,47мм 2 шт/пак...×-
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Голка змінна, 5,7 см/ 0,47мм 2 шт/пак; Голка змінна Shimadzu, конічна, 4.2 см, 0.63 мм діаметр, для шприців 10 мкл, 2 шт/пак)
- ID: UA-2025-02-12-002414-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24398859
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Золотий диск випаровувача Angilent (O...×-
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Золотий диск випаровувача Angilent (OEM 5188-5367))
- ID: UA-2024-11-25-014294-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23386251
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Дозатор одноканальний, змінний об...×-
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Дозатор одноканальний, змінний об'єм, 0,2-2 мкл Microlit NRO-2; Дозатор одноканальний, змінний об'єм 2-20 мкл, Microlit серія RBO; Дозатор одноканальний, змінний об'єм 20-200 мкл, Microlit серія RBO; Дозатор одноканальний, змінний об'єм 100-1000 мкл, Microlit серія RBO)
- ID: UA-2024-10-21-004681-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22956920
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори- ID: UA-2024-04-09-004319-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21244007
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярн...×-
код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярних колонок (комплектуюча частина під заміну))
- ID: UA-2023-03-02-007156-a
- Дата створення : 02.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17135357
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектори та аналізатори- ID: UA-2022-09-02-000234-a
- Дата створення : 02.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15235759
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -