-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозиметр-радіометр MKC-05 "TEРРА" - 2 шт. (ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для в...×-
Дозиметр-радіометр MKC-05 "TEРРА" - 2 шт. (ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин). (ТОВ "Екотест-центр"- Договір № 53-26 від 18.08.2026р.).
- ID: UA-2026-09-01-011276-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258079
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Звіт про укладений Договір № 75-24 від 16.09.2024р. ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для ви...×-
Звіт про укладений Договір № 75-24 від 16.09.2024р. ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин. (ТОВ "Екотест-центр" Дозиметр-радіометр MKC-05 "TEРРА" Віст 412129.006-07 - 5шт.).
- ID: UA-2024-09-16-012690-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22601180
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквів...×-
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект. (ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин).(Джерело фінансування - кошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року").
- ID: UA-2020-07-31-006828-c
- Дата створення : 31.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5778330
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Звіт про укладений Договір № 801 від 13.07.2020р. ТОВ СМОК Поставка товарів - всього 7 на...×-
Звіт про укладений Договір № 801 від 13.07.2020р. ТОВ СМОК Поставка товарів - всього 7 найменувань на 30 000,00 грн. з ПДВ. (у.т.ч. Мультиметр - 1 найменування).
- ID: UA-2020-07-13-008062-c
- Дата створення : 13.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5573647
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Звіт про укладений Договір № 11/268-Б від 14.05.2020р. ПрАТ "Нова Лінія" будівел...×-
Звіт про укладений Договір № 11/268-Б від 14.05.2020р. ПрАТ "Нова Лінія" будівельні матеріали - всього 57 найменувань на 12 897,54 грн. з ПДВ. (у.т.ч. Цифровий мультиметр UNI-T UT33D+ - 1 найменування).
- ID: UA-2020-05-17-000061-c
- Дата створення : 17.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5009485
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
2019. Допорогова закупівля. Дозиметр-радіометр МКС-05 «ТЕРРА» з «Bluetooth, або еквівалент...×-
2019. Допорогова закупівля. Дозиметр-радіометр МКС-05 «ТЕРРА» з «Bluetooth, або еквівалент - 1 шт.
- ID: UA-2019-09-05-002457-b
- Дата створення : 05.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3751917
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38341200-9 ДозиметриЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
2017.Дозиметр-радіометр МКС-05 «ТЕРРА» з «Bluetooth» або еквівалент - 1 комплект.- ID: UA-2017-11-08-001372-b
- Дата створення : 08.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1371730
Закарпатський ЦГМ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38341200-9 ДозиметриЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
2017.Дозиметр типу РКС-01 "СТОРА-ТУ" або еквівалент - 2 комплекти.- ID: UA-2017-10-24-000341-b
- Дата створення : 24.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1273711
Закарпатський ЦГМ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 38341200-9 ДозиметриТорги не відбулисяТорги не відбулися -