-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання і встановлення базової референцної станціі ГНСС- ID: UA-2018-11-13-002340-a
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2764494
Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 39767479ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання комплекта двочастотного GPS-приймача- ID: UA-2018-11-13-002284-a
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2743691
Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 39767479ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиЗавершена -