-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Горизонтальний велотренажер- ID: UA-2026-07-29-003414-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938629
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фітнес-станція- ID: UA-2026-07-29-000577-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29935808
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажер для привідних відвідних м'язів стегна- ID: UA-2026-07-28-007259-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929819
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для фітнесу- ID: UA-2026-07-17-000927-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29838965
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вантаж м'який 0,5кг, 1кг, 1,5кг, 2кг, 2,5кг, 3кг, 3,5кг, 4кг- ID: UA-2026-04-27-008400-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29038754
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для фітнесу- ID: UA-2026-04-01-009331-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28792772
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для фітнесу- ID: UA-2025-02-05-012909-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24323920
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2025-01-21-000341-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24099837
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар- ID: UA-2024-11-28-007917-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23439791
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тренажер для ніг та рук OSD-4КМ-500- ID: UA-2024-09-05-004423-a
- Дата створення : 05.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22495230
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для фітнесу- ID: UA-2024-04-09-000640-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21240311
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно для бігової доріжки- ID: UA-2023-12-26-012727-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20254763
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для фітнесу- ID: UA-2023-09-05-005689-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18863877
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для фітнесу- ID: UA-2023-05-24-007205-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17878377
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавка регульована- ID: UA-2023-05-10-006662-a
- Дата створення : 10.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17727184
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -