-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера відеоспостереження (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та...×-
Камера відеоспостереження (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35125300-2» Камери відеоспостереження для охоронних систем»))
- ID: UA-2025-12-13-000192-a
- Дата створення : 13.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27548652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камера відеоспостереження (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та...×-
Камера відеоспостереження (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35125300-2» Камери відеоспостереження для охоронних систем»))
- ID: UA-2025-10-08-014395-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26688440
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пломба охоронна, пломбувальний дріт (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої...×-
Пломба охоронна, пломбувальний дріт (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35121500-3» - «Пломби», «35121300-1» - «Охоронне приладдя»))
- ID: UA-2025-09-23-014578-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26530203
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІР-камера G.GraftsmanGX-B2VI-M8S (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)- ID: UA-2025-02-25-009000-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24536706
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Індикаторна пломба, дріт пломбувальний (ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляд...×-
Індикаторна пломба, дріт пломбувальний (ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2024-07-15-002143-a
- Дата створення : 15.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22067460
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІР-відеокамера 4Мр TVT TD-9544E2 f=3.6mm (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорон...×-
ІР-відеокамера 4Мр TVT TD-9544E2 f=3.6mm (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2024-07-02-005579-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21974056
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пломба охоронна «Турбіон» (жовтий), дріт пломбувальний (універсальний) (35120000-1 Системи...×-
Пломба охоронна «Турбіон» (жовтий), дріт пломбувальний (універсальний) (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2023-12-22-000704-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20201881
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріт пломбувальний (універсальний) (УКТ ЗЕД 7217 20 50 00), індикаторна пломба "ТУРБІ...×-
Дріт пломбувальний (універсальний) (УКТ ЗЕД 7217 20 50 00), індикаторна пломба "ТУРБІОН" (жовтий) (УКТ ЗЕД 3926 90 97 20) (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2021-11-25-000586-a
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12683176
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пломба свинцева 10 мм (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)- ID: UA-2021-04-27-001632-a
- Дата створення : 27.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9690657
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріт пломбувальний, індикаторна пломба (ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляд...×-
Дріт пломбувальний, індикаторна пломба (ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2020-12-23-011158-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7958782
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Вулична IP-камера, РОЕ комутатор)- ID: UA-2018-12-18-000989-a
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2753615
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (вулична ІР камера)- ID: UA-2018-10-10-002552-c
- Дата створення : 10.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2456680
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Антимагнітна пломба, пломба роторна,...×-
35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Антимагнітна пломба, пломба роторна, дріт пломбувальний)
- ID: UA-2018-07-17-002085-b
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2307311
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -