-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 3...×-
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
- ID: UA-2020-10-21-013509-a
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6828452
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці діелектричні безшовні- ID: UA-2019-12-16-002372-b
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4183312
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35113400-3 Захисний одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пожежний напірний рукав д. 51 мм у скатці (800 метрів) в комплекті з ГРН-50 у кількості (8...×-
Пожежний напірний рукав д. 51 мм у скатці (800 метрів) в комплекті з ГРН-50 у кількості (80 шт.), пожежний напірний рукав д. 66 мм у скатці (800 метрів) в комплекті з ГРН-70 у кількості (80 шт.)
- ID: UA-2019-11-19-003080-b
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4035936
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колонка пожежна КПА- ID: UA-2019-11-19-002844-b
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4035445
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панорамна повнолицьова маска 3S-PS Maxx MSA- ID: UA-2018-12-22-000854-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2788566
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Напірні пожежні рукави- ID: UA-2018-11-13-002116-a
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2660016
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Латексні напірні пожежні рукави- ID: UA-2018-11-01-000525-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2547251
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38101840ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -