-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор сигналів- ID: UA-2026-08-28-011065-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230487
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 05.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (КД07-60 конус 600 мм дві с...×-
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (КД07-60 конус 600 мм дві світлоповертаючі смуги)
- ID: UA-2026-08-28-010403-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229807
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:34992200-9 Дорожні знаки- ID: UA-2026-08-28-008878-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228280
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 34992200-9 Дорожні знакиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дорожні контролери- ID: UA-2026-08-28-008622-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228041
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ" ЄДРПОУ: 32955518ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:34992200-9 Дорожні знаки- ID: UA-2026-08-28-008406-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227805
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 34992200-9 Дорожні знакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (зна...×-
ДК 021:2015:34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (знак аварійної зупинки) для шкільного автобусу Василівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської МР СО
- ID: UA-2026-08-28-007539-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226967
ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дорожні знаки- ID: UA-2026-08-28-006613-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226021
КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04054228ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Світлова акустична панель- ID: UA-2026-08-28-004164-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30223595
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигнальна стрічка- ID: UA-2026-08-28-001697-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30221183
Комунальне підприємство "Водопостачання та водовідведення" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 13587366ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 34990000-3 по ДК 021:2015 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлюв...×-
Товар - код CPV 34990000-3 по ДК 021:2015 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Конус дорожній, ланцюг пластиковий, знаки безпеки). РПЗ - 9.313.
- ID: UA-2026-08-28-001685-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30221178
ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання- ID: UA-2026-08-27-012365-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218379
КП Самбірське ВУВКГ ЄДРПОУ: 05514293ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ванна гальванічна- ID: UA-2026-08-27-009984-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30216045
Військова частина А5137 ЄДРПОУ: 26643698ДК 021:2015: 34999300-9 Установки для нанесення гальванічного покриттяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 15:41)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Векторний ВЧ генератор сигналів (I/Q)- ID: UA-2026-08-27-009566-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215598
Рівненський фаховий коледж інформаційних технологій ЄДРПОУ: 01566293ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маяк проблисковий- ID: UA-2026-08-27-006657-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30212687
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43383693ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дорожні знаки- ID: UA-2026-08-27-006544-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30212575
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -