-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний авіаційний комплекс- ID: UA-2026-09-02-000786-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259676
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний авіаційний комплекс- ID: UA-2026-08-11-012162-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055827
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптери- ID: UA-2026-08-07-008702-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026899
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний авіаційний комплекс- ID: UA-2026-08-03-010975-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979420
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-30-014350-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697479
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-29-011587-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29682315
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-25-010236-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654098
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-23-013911-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29629346
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптери- ID: UA-2026-06-17-013715-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29572175
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-03-005381-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29420944
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-02-001963-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29403295
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптери- ID: UA-2026-06-01-004495-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29392872
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-06-01-002661-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29391037
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-05-29-004631-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29381258
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-05-28-009965-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29373471
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -