-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний літальний апарат "ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ 10" модифікація 1 з денною камерою- ID: UA-2025-08-15-005628-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26153171
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний літальний апарат "Генерал Черешня 10"- ID: UA-2025-05-07-007441-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25224977
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal)- ID: UA-2024-08-13-012023-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22305912
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадрокоптери (FPV дрони)- ID: UA-2024-05-08-011902-a
- Дата створення : 08.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21507994
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадрокоптери (FPV дрони)- ID: UA-2024-02-12-015085-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20722223
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro with DJI RC - 2 шт. або еквівалент- ID: UA-2024-01-22-017247-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20477547
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадракоптер DJI Mavic 3T- ID: UA-2024-01-22-017100-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20477401
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Mavic 3- ID: UA-2023-11-24-006128-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19770024
Дубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04357561ДК 021:2015: 34711200-6 Безпілотні літальні апаратиЗавершена -