-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шина легкового автомобіля 235/55R17 (103W)/Звичайна (літня) код за ДК 021:2015 – 34350000-...×-
Шина легкового автомобіля 235/55R17 (103W)/Звичайна (літня) код за ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
- ID: UA-2026-08-31-012908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246101
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів,Шини для легкових автомобілів,Шини для легкових автомобілів,...×-
Шини для легкових автомобілів,Шини для легкових автомобілів,Шини для легкових автомобілів,Шини для сільськогосподарської техніки 11,20-20 113-117 А6, підвищеної прохідності, 8 PR, з камерою,Шини для сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки,Шини індустріальні,Шини індустріальні всесезонні 23х5, A5, D-діагональні, з камерою
- ID: UA-2025-09-25-009147-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26556833
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини- ID: UA-2025-09-19-007225-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26493055
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина 10-16,5, ширина профілю – 10 дюймів, діаметр - 16,5 дюймів, сезонність – всесезонна)
- ID: UA-2024-12-20-015182-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23797789
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина легкового автомобіля 195/65R15 (95V)/Звичайна (літня); Шина легкового автомобіля 195/65R15 (91T) /Зимова)
- ID: UA-2024-11-12-010523-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23220091
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина легкового автомобіля 195/65R15 (95V)/Звичайна (літня); Шина легкового автомобіля 195/65R15 (91T) /Зимова)
- ID: UA-2024-11-04-004860-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23114500
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина автомобільна 195/65 R15C, всесезонна), ВК-24Т-20 ЕК
- ID: UA-2024-09-24-013720-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22690766
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина автомобільна 185/75 R16C, всесезонна), ВК-24Т-14 ЕК
- ID: UA-2024-08-15-002090-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22320136
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для сільськогосподарської техніки / Шина 23х5 в комплекті з камерою та обідною стрічкою, ширина профілю 23 дюйма, діаметр 5 дюймів, індекс швидкості А5, індекс навантаження 121, норма кількості шарів 10). ВК-24Т_23_ЕК
- ID: UA-2024-03-22-009394-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21102206
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для легкових автомобілів / Шина 175/70R13, сезон – зима, ширина профілю – 175 мм., висота профілю – 70%, діаметр – 13 дюймів, тип R-радіальна, індекс навантаження 82, індекс швидкості Т) ВК-24Т 15 ЕК
- ID: UA-2024-03-13-003597-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21002177
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для легкових автомобілів / Шина 215/65R16C, діаметр 16 дюймів, тип R-радіальна, висота профілю 65%, сезонність зима, ширина профілю 215 мм) ВК-24Т 14 ЕК
- ID: UA-2024-03-07-012536-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20963475
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для сільськогосподарської техніки / Шина 23х5 в комплекті з камерою та обідною стрічкою, ширина профілю 23 дюйма, діаметр 5 дюймів, індекс швидкості А5, індекс навантаження 121, норма кількості шарів 10). ВК-24Т_12_ЕК
- ID: UA-2024-03-01-011181-a
- Дата створення : 01.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20907632
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для легкових автомобілів / Шина 215/65R16C, діаметр 16 дюймів, тип R-радіальна, висота профілю 65%, сезонність зима, ширина профілю 215 мм). ВК-24Т_11_ЕК
- ID: UA-2024-03-01-011125-a
- Дата створення : 01.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20907575
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шин...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина автомобільна 205/60R16, діаметр 16 дюймів, тип R-радіальна, висота профілю 60%, сезонність літня, ширина профілю 205 мм, індекс навантаження 92, індекс швидкості H). ВК-24Т_9_ЕК
- ID: UA-2024-02-29-010362-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20895847
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Ш...×-
Код ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина 185/75R16С, діаметр 16 дюймів, тип R-радіальна, висота профілю 75%, сезонність всесезонна, ширина профілю 185 мм, індекс навантаження 104/102, індекс швидкості N) ВК-24Т_8_ЕК
- ID: UA-2024-02-29-010247-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20895794
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -