-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини- ID: UA-2026-08-31-011557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244825
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільна шина літня 215/65R16 TQ021 102H XL (TORQUE)- ID: UA-2026-08-26-006313-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30197933
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини літні- ID: UA-2026-04-20-005406-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28962588
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2026-04-14-005502-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28908153
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини- ID: UA-2026-03-10-014040-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28560453
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2026-01-12-000556-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27875301
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-12-08-001109-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27434566
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-12-02-010386-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27356113
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-11-24-008032-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27237676
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-10-21-015999-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26837911
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-10-07-005777-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26664185
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-10-01-009403-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26612646
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільна шина літня- ID: UA-2025-07-31-008197-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26022719
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини зимові- ID: UA-2025-07-31-007340-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26021833
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини літні та всесезонні- ID: UA-2025-07-01-011551-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25763744
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -