-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Причіп - асенізатор- ID: UA-2019-11-07-001234-b
- Дата створення : 07.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3981638
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вакуумний напівпричіп цистерна ВНЦ 6-16 м3 (або еквівалент)- ID: UA-2019-10-28-001953-b
- Дата створення : 28.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3940497
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Причіп тракторний 2ПТС-6 (або еквівалент)- ID: UA-2019-10-10-000096-c
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3874971
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вакуумний напівпричіп цистерна ВНЦ 6-16 м3 (або еквівалент)- ID: UA-2019-10-10-000062-a
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3874863
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Причіп тракторний ПТС-4,5- ID: UA-2018-12-20-000238-b
- Дата створення : 20.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2767489
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериЗавершена -