-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-07-21-001542-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29863163
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-07-13-008847-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29800043
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2025-07-23-003230-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25949336
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебенева суміш та гранвідсів. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і на...×-
Щебенева суміш та гранвідсів. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2025-05-30-001461-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25460656
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2025-04-11-001293-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24988502
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебенева суміш. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2024-10-16-006246-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22909713
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебенева суміш. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2024-10-14-004070-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22876947
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебенева суміш. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2024-10-14-003661-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22876581
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЩПС, гранвідсів. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2024-08-27-000683-a
- Дата створення : 27.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22411641
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2024-08-14-002996-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22308919
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЩПС, гранвідсів. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі.- ID: UA-2024-05-06-001818-a
- Дата створення : 06.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21479758
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2024-04-16-009097-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21312347
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь суміш)- ID: UA-2024-04-12-000964-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21279279
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Грунт)- ID: UA-2024-02-23-009455-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20843388
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Грунт)- ID: UA-2024-02-22-005559-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20825180
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -