-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана суміш дл...×-
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана суміш для організації благоустрою населених пунктів (для вирівнювання грунтових доріг населених пунктів громади).
- ID: UA-2024-09-30-004114-a
- Дата створення : 30.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22739822
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Щебінь гранітний, насипом, фракція: 0-40мм; Щебінь гранітний, насипом, фракція: 0-5мм- ID: UA-2022-09-20-009862-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15381945
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебінь фракція 5x20 )- ID: UA-2021-12-30-010153-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13524680
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна...×-
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм,відсів гранітний 0-5мм)
- ID: UA-2021-09-20-004072-b
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11599991
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна...×-
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм,відсів гранітний 0-5мм)
- ID: UA-2021-09-02-011553-a
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11347794
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебенево-піщана гранітна с...×-
Код ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебенево-піщана гранітна суміш фракції 0-40мм;відсів гранітний)
- ID: UA-2021-03-18-002221-a
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9114436
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відсів гранітний- ID: UA-2020-12-30-003845-c
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8075608
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш щебенева- ID: UA-2020-12-29-008922-a
- Дата створення : 29.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8058812
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш щебенева- ID: UA-2020-12-29-008728-a
- Дата створення : 29.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8058450
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відсів гранітний- ID: UA-2020-11-11-008994-a
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7154516
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відсів- ID: UA-2020-11-11-007960-a
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7152577
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2020-09-21-011999-b
- Дата створення : 21.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6386055
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відсів гранітний- ID: UA-2020-07-29-001064-c
- Дата створення : 29.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5743472
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь,відсів- ID: UA-2020-04-17-011242-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4880801
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відсів гранітний- ID: UA-2020-03-24-003964-b
- Дата створення : 24.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4699782
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387786ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -