-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих розмір М (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – П...×-
Підгузки для дорослих розмір М (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих; НК 031:2024: T04010103 – Підгузки для нетримання з інтегрованою системою фіксації); Підгузки для дорослих розмір L (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих; НК 031:2024: T04010103 – Підгузки для нетримання з інтегрованою системою фіксації); Підгузки для дорослих розмір XL (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих; НК 031:2024: T04010103 – Підгузки для нетримання з інтегрованою системою фіксації)
- ID: UA-2026-03-18-007375-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28644884
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Урологічні прокладки SENI чоловічі (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 35817...×-
Урологічні прокладки SENI чоловічі (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 35817 – Вкладиші урологічні всмоктуючі при нетриманні сечі, НК 031:2024: T04010299 – Абсорбційні підкладки – інше)
- ID: UA-2025-12-04-001426-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27390390
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Урологічні прокладки (НК 024:2023: 35817 – Вкладиші урологічні всмоктуючі при нетриманні с...×-
Урологічні прокладки (НК 024:2023: 35817 – Вкладиші урологічні всмоктуючі при нетриманні сечі, НК 031:2024: T04010299 – Абсорбційні підкладки – інше)
- ID: UA-2025-11-04-007313-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26989878
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 110(±5см)-150(±5см) см (...×-
Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 110(±5см)-150(±5см) см (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2025-03-18-004505-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24741973
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 80(±5см)-115(±5см) см (Д...×-
Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 80(±5см)-115(±5см) см (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 110(±5см)-150(±5см) см (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2025-03-06-007623-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24634114
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 80(±5см)-115(±5см) см (Д...×-
Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 80(±5см)-115(±5см) см (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 110(±5см)-150(±5см) см (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, Універсальні, Одноразові, Охоплення талії: 120(±5см)-160(±5см) см (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2025-02-14-010876-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24438462
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих, розмір L (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 –...×-
Підгузки для дорослих, розмір L (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2024-07-15-004770-a
- Дата створення : 15.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22070159
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих, розмір М (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 –...×-
Підгузки для дорослих, розмір М (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, розмір L (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2024-06-24-001602-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21907116
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Medium (2) , 80-120 см, 30 шт (ДК 021:20...×-
Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Medium (2) , 80-120 см, 30 шт (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Extra Large (4) , 120-155 см, 30 шт (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Large (3), 100-150 см, 30 шт (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих) (ДК 021:2015: 33750000-2 – Засоби для догляду за малюками)
- ID: UA-2023-11-16-014779-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19666879
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Medium 30 (ДК 021:2015: 33751000-9 – Під...×-
Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Medium 30 (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2023-10-06-008883-a
- Дата створення : 06.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19203984
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дорослих SENI STANDARD AIR Large (3), 100-150 см, 30 шт. (ДК 021:2015: 337510...×-
Підгузки для дорослих SENI STANDARD AIR Large (3), 100-150 см, 30 шт. (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2023-10-03-006362-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19158079
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підгузки для дорослих, розмір L (Large – великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК...×-
Підгузки для дорослих, розмір L (Large – великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, розмір XL (Extra Large – дуже великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
- ID: UA-2023-08-14-013008-a
- Дата створення : 14.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18667187
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Підгузки для дорослих, що визначено згідно з ДК 021:2015: 33750000-2-Засоби для догляду за...×-
Підгузки для дорослих, що визначено згідно з ДК 021:2015: 33750000-2-Засоби для догляду за малюками (код та назва номенклатурної позиції – 33751000-9 «Підгузки»; НК 024:2019 –11239-Підгузник для дорослих)
- ID: UA-2021-04-15-001909-c
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9531462
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Підгузки для дорослих, визначено згідно з ДК 021:2015: 33750000-2-Засоби для догляду за ма...×-
Підгузки для дорослих, визначено згідно з ДК 021:2015: 33750000-2-Засоби для догляду за малюками (код та назва номенклатурної позиції – 33751000-9 «Підгузки»; НК 024:2019 –11239-Підгузник для дорослих)
- ID: UA-2021-04-02-000669-a
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9342813
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Підгузки для дорослих, визначено згідно з ДК 021:2015: 33750000-2-Засоби для догляду за ма...×-
Підгузки для дорослих, визначено згідно з ДК 021:2015: 33750000-2-Засоби для догляду за малюками (код та назва номенклатурної позиції – 33751000-9 «Підгузки»; НК 024:2019 –11239-Підгузник для дорослих)
- ID: UA-2021-02-11-002669-c
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8574407
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003445ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -