-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калі...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-09-03-010331-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283729
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Реактиви та контрастні речовини (Набори реактивів та реагентів: барвник, для диференціальн...×-
Реактиви та контрастні речовини (Набори реактивів та реагентів: барвник, для диференціального забарвлення – 33696000-5 (НК 024:2023 – 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024 - W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ); Набори реактивів та реагентів: визначення забарвлення еозин метиленовий синій за Май-Грюнвальдом - 33696000-5 (НК 024:2023 – 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 - W0103010399 ГЕМАТОЛОГІЧНЕ ФАРБУВАННЯ ЗРАЗКІВ ДЛЯ МІКРОСКОПІЇ – ІНШЕ); Набори реактивів та реагентів: контроль якості передстерилізаційного очищення та виявлення прихованої крові - 33696000-5 (НК 024:2023 – 54551 Скринінг біологічних рідин на приховану кров IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024 - W01010499 СКРИНІНГ КЛІН. ХІМ. ЛАБ. РЕАКТИВИ –ІНШЕ)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-07-14-010289-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29813169
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Реагенти для визначання групи крові (Набір реагентів: визначення групи крові людини реаген...×-
Реагенти для визначання групи крові (Набір реагентів: визначення групи крові людини реагент анти-А IgM – 33696100-6 (52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла; W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); Набір реагентів: визначення групи крові людини реагент анти-В IgM – 33696100-6 (52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла; W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); Набір реагентів: визначення групи крові людини реагент анти-D IgM – 33696100-6 (52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла; W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); Набір реагентів: визначення групи крові людини реагент анти-АВ IgM – 33696100-6 (46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла; W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); Визначення групи крові людини за системами АВ0, Резус, Келл - 33696100-6 (52543 Панель еритроцитів для ідентифікування антитіл IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації; W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-07-14-007085-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29810022
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Креатинін - 33696200-7 (53251 Креатинін IVD (діагнос...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Креатинін - 33696200-7 (53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз; W01010207 Креатинін); ЛПВГ прямий метод - 33696200-7 (53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010215 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності); ЛПНГ прямий метод - 33696200-7 (53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010221 Холестерин ліпопротеїдів низької щільності, включно з SD-LDL); Тригліцериди - 33696200-7 (53460 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010231 Тригліцериди); Холестерин - 33696200-7 (53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010205 Холестерин); Мультикалібратор - 33696200-7 (47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050301 Калібратори мультикомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка рівень 1 - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050199 Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); Контрольна сироватка рівень 2 - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050199 Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Глікозильований гемоглобін (HbA1c), тест-набір (імунофлуоресценція) - 33696200-7 (53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), реагент; W0102160102 Глікозильований/глікований гемоглобін (ІХ), швидкі тести і тести на місці); Контроль якості глікозильованого гемоглобіну (HbA1c) - 33696200-7 (44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro); W0102160801 Контрольні матеріали імунохімічні – швидкі тести і тести на місці)) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-05-05-009272-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29120683
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696000-5 (58237 – Буферний...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696000-5 (58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи; W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Реагент M-30CFL Lyse – 33696000-5 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Очищувальний розчин Probe Cleanser – 33696000-5 (59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Контрольний матеріал BC-3D – 33696000-5 (55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ); Реагент M-6 FD Dye – 33696000-5 (55855 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), реагент; W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ); Реагент M-6 LH Lyse – 33696000-5 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Реагент M-6 LD Lyse – 33696000-5 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); 105-026689-00 Реагент ШОЕ – 33696000-5 (55973 – Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), реагент; W0103010199 РЕАКТИВИ ДЛЯ (АВТОМАТИЗОВАНОГО) ГЕМАТОЛОГІЧНОГО АНАЛІЗАТОРА – ІНШЕ); Реагент DS Diluent – 33696000-5 (58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи; W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Контрольний матеріал BC-6D – 33696000-5 (55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-04-27-007508-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29037867
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічного аналізатора Diatron Pictus Р500 (Мультикалібратор – 33696200-7 (...×-
Реактиви для біохімічного аналізатора Diatron Pictus Р500 (Мультикалібратор – 33696200-7 (47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050301 Калібратори мультикомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка рівень 1 – 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050199 Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); Контрольна сироватка рівень 2 – 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050199 Мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ) – інше); Набір для очищення кювет – 33696200-7 (63377 Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); W0201010185 Хімічні аналізатори – витратні матеріали); Добавка до промивного розчину – 33696200-7 (63377 Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); W0201010185 Хімічні аналізатори – витратні матеріали); Холестерин – 33696200-7 (53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010205 Холестерин); Глюкози оксидаза – 33696200-7 (53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010213 Глюкоза); Очисний розчин – 33696200-7 (63377 Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); W0201010185 Хімічні аналізатори – витратні матеріали); Білірубін загальний - 33696200-7 (53229 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; W01010203 Білірубін); Білірубін прямий - 33696200-7 (53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; W01010203 Білірубін); Аланінамінотрансфераза (АЛТ) - 33696200-7 (52923 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010103 Аланінамінотрансфераза); Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 33696200-7 (52954 Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010110 Аспартатамінотрансфераза); Лужна фосфатаза - 33696200-7 (52929 Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010105 Лужна фосфатаза – загальна ізоферменти лужної фосфатази (КХ)); Гамма-глутамілтрансфераза - 33696200-7 (53027 Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010116 Гамма глутамілтрансфераза); Креатинін - 33696200-7 (53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз; W01010207 Креатинін); Сечовина - 33696200-7 (53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010204 Сечовина/азот сечовини в крові); Сечова кислота - 33696200-7 (53583 Сечова кислота IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010232 Сечова кислота); Загальний білок -33696200-7 (61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз; W01010230 Загальний білок)) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-04-01-012745-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28796132
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи; W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Реагент M-30CFL Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Очищувальний розчин Probe Cleanser – 33696200-7 (59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Реагент M-6 FD Dye – 33696200-7 (55855 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), реагент; W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ); Реагент M-6 LH Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Реагент M-6 LD Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)); Реагент ШОЕ – 33696200-7 (55973 – Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), реагент; W0103010199 РЕАКТИВИ ДЛЯ (АВТОМАТИЗОВАНОГО) ГЕМАТОЛОГІЧНОГО АНАЛІЗАТОРА – ІНШЕ)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-11-20-011407-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27203137
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); Реагент M-30CFL Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)); Очищувальний розчин Probe Cleanser – 33696200-7 (59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем); Реагент DS Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); Реагент M-6 LD Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)); Реагент M-6 FD Dye – 33696200-7 (55855 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), реагент); Реагент M-6 LH Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)); Реагент ШОЕ – 33696200-7 (55973 – Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), реагент)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-07-10-003415-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25843758
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для визначання групи крові (Діагностичний моноклональний реагент Анти-А – 3369610...×-
Реактиви для визначання групи крові (Діагностичний моноклональний реагент Анти-А – 33696100-6 (52532 - Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла); Діагностичний моноклональний реагент Анти-В – 33696100-6 (52538 - Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла); Діагностичний моноклональний реагент Анти-D – 33696100-6 (52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла); Діагностичний моноклональний реагент Анти-АВ – 33696100-6 (46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-05-29-002431-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25448425
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічного аналізатора Diatron Pictus Р500 (Мультикалібратор – 33696200-7 (...×-
Реактиви для біохімічного аналізатора Diatron Pictus Р500 (Мультикалібратор – 33696200-7 (47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор); Контрольна сироватка рівень 1 – 33696200-7 (47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал); Контрольна сироватка рівень 2 – 33696200-7 (47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал); Набір для очищення кювет – 33696200-7 (63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro)); Добавка до промивного розчину – 33696200-7 (63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro)); Холестерин – 33696200-7 (53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Глюкози оксидаза – 33696200-7 (53301 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Очисний розчин – 33696200-7 (63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-05-28-009546-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25441835
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічного аналізатора Diatron Pictus Р500 (Білірубін загальний – 33696200-...×-
Реактиви для біохімічного аналізатора Diatron Pictus Р500 (Білірубін загальний – 33696200-7 (53229 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); Білірубін прямий – 33696200-7 (53233 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); Аланінамінотрансфераза (АЛТ) – 33696200-7 (52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Аспартатамінотрансфераза (АСТ) – 33696200-7 (52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Лужна фосфатаза – 33696200-7 (52929 - Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro ), реагент); Гама-глутамілтрансфераза – 33696200-7 (53027 - Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Креатинін – 33696200-7 (53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); Сечовина – 33696200-7 (53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Загальний білок – 33696200-7 (61900 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-03-12-002195-a
- Дата створення : 12.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24682944
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви та контрастні речовини (Забарвлювач азур-еозину за Романовським, 33696000-5 (44...×-
Реактиви та контрастні речовини (Забарвлювач азур-еозину за Романовським, 33696000-5 (44946 -Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro ), набір); Фіксатор-забарвлювач еозину метиленового синього за Май-Грюнвальдом, 33696000-5 (42959 -Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro )); Азопірамова проба, 33696000-5 (54551 -Скринінг біологічних рідин на приховану кров IVD (діагностика in vitro), реагент); Імерсійна рідина, 33696000-5 (43550 - Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro )), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-02-26-003403-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24546277
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви та контрастні речовини (Забарвлювач азур-еозину за Романовським, 33696000-5 (44...×-
Реактиви та контрастні речовини (Забарвлювач азур-еозину за Романовським, 33696000-5 (44946 -Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro ), набір); Фіксатор-забарвлювач еозину метиленового синього за Май-Грюнвальдом, 33696000-5 (42959 -Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro )); Азопірамова проба, 33696000-5 (54551 -Скринінг біологічних рідин на приховану кров IVD (діагностика in vitro), реагент); Імерсійна рідина, 33696000-5 (43550 - Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro )), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-02-06-013117-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24342281
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Реагент M-30D Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи); Реагент M-30CFL Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)); Очищувальний розчин Probe Cleanser – 33696200-7 (59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем); Контрольний матеріал ВС-3D – 33696200-7 (55866 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал); Реагент DS Diluent – 33696200-7 (58237 – Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); Реагент M-6 LD Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)); Реагент M-6 FD Dye – 33696200-7 (55855 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), реагент); Реагент M-6 LH Lyse – 33696200-7 (61165 – Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)); Реагент ШОЕ – 33696200-7 (55973 – Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), реагент); Контрольний матеріал BC-6D – 33696200-7 (55866 – Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2025-01-27-010618-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24192900
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Білірубін загальний – 33696200-7 (53229 - Загальний...×-
Реактиви для лабораторних досліджень (Білірубін загальний – 33696200-7 (53229 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); Білірубін прямий – 33696200-7 (53233 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); Аланінамінотрансфераза (АЛТ) – 33696200-7 (52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Аспартатамінотрансфераза (АСТ) – 33696200-7 (52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Лужна фосфатаза – 33696200-7 (52929 - Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro ), реагент); Гамма-глутамілтрансфераза – 33696200-7 (53027 - Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Креатинін – 33696200-7 (53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); Сечовина – 33696200-7 (53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Сечова кислота – 33696200-7 (53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); Загальний білок – 33696200-7 (61900 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз); ЛПНГ прямий метод – 33696200-7 (53395 - Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз); ЛПВГ прямий метод - 33696200-7 (53391 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2024-04-15-006049-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21296807
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -