-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (реактиви та контрастні речовин...×-
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
- ID: UA-2016-12-21-002854-b
- Дата створення : 21.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 428420
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 016-2010: 20.14.7 - Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні (Реактиви та...×-
код ДК 016-2010: 20.14.7 - Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
- ID: UA-2016-09-15-001009-c
- Дата створення : 15.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344164
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовин...×-
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
- ID: UA-2016-10-24-001179-b
- Дата створення : 24.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 333766
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -