-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
лікарські засоби різні- ID: UA-2023-01-23-011603-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16688720
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
лікарські засоби різні- ID: UA-2022-01-11-000345-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13567571
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
лікарські засоби різні- ID: UA-2021-12-13-001430-c
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13060769
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
лікарські засоби різні- ID: UA-2021-04-15-002266-c
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9533641
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
лікарські засоби різні- ID: UA-2020-06-19-001877-a
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5341994
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби дезинфікуючі- ID: UA-2020-04-09-000739-a
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4787233
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лікарські засоби різні- ID: UA-2020-04-09-000736-a
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4787224
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби дезинфікуючі- ID: UA-2020-03-30-000404-c
- Дата створення : 30.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4727847
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ЄДРПОУ: 03366701ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -