-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БХ 007-04 АЛЬФА-АМІЛАЗА (52940 Загальна амілаза, IVD (діагностика in vitro), набір, ферме...×-
БХ 007-04 АЛЬФА-АМІЛАЗА (52940 Загальна амілаза, IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010107 Амілаза – загальна); МБ 15.1-07 ЛЕЙКОФАРБИ-1000 (43686 Комбінований барвник для еозинофілів/тучних клітин (мастоцитів), набір, IVD (діагностика in vitro); W01030103 Фарбування клітин для мікроскопії); АФ 005-01 ЛУЖНА ФОСФАТАЗА (52928 Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; W01010105 Лужна фосфатаза – загальна); МБ 13.1-07 РЕТИКУЛОЦИТИ-20 (55862 Підрахунок ретикулоцитів, IVD (діагностика in vitro), набір, кількість клітин; W0104010804 Барвники)
- ID: UA-2026-08-14-008592-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30092071
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1x2,5 мл...×-
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1x2,5 мл (1 Норма) (НК 024:2023 - 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 - W010301599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ-ІНШІ)
- ID: UA-2026-08-01-000485-a
- Дата створення : 01.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29968039
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби звичайні- ID: UA-2026-07-12-000032-a
- Дата створення : 12.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29790805
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти до гематологічного аналізатора- ID: UA-2026-07-12-000006-a
- Дата створення : 12.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29790779
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для напівавтоматичного коагулометра ECL 412- ID: UA-2026-07-11-000689-a
- Дата створення : 11.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29790770
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічного аналізатора BS-240- ID: UA-2026-07-11-000660-a
- Дата створення : 11.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29790748
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби звичайні- ID: UA-2026-07-07-011373-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29754437
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діагностичні реагенти- ID: UA-2026-07-04-000487-a
- Дата створення : 04.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29731611
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби звичайні- ID: UA-2026-04-08-014896-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28870389
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Розчин ізотонічний, фасування: 20літрів (42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD;...×-
Розчин ізотонічний, фасування: 20літрів (42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC- РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Лізуючий розчин, фасування: 1літр (61165 — Реагент для лізису клітин крові ІВД; W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC- РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Концентрований розчин для промивання, фасування: 50мл (58236 Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC- РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Розчин для промивання, фасування: 1літр (58236 Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC- РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма) (58236 Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC- РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)
- ID: UA-2026-03-31-011850-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28783017
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічних досліджень ручним методом- ID: UA-2026-03-30-012289-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28770948
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви до біохімічного аналізатора ВА-88- ID: UA-2026-03-29-000552-a
- Дата створення : 29.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28758655
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для напівавтоматичного коагулометра ECL 412- ID: UA-2026-03-29-000490-a
- Дата створення : 29.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28758592
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти до гематологічного аналізатора- ID: UA-2026-03-29-000446-a
- Дата створення : 29.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28758548
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для біохімічного аналізатора BS-240- ID: UA-2026-03-27-012118-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28757237
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004120ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -