-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій...×-
Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг; Нефопам, розчин для ін’єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Цитиколін, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 4 мл; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл; Аргініну глутамат розчин для ін'єкцій 400 мг/мл , по 5 мл; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл
- ID: UA-2026-09-02-006436-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265236
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ксилат розчин для інфузій по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 200 мг/1мл розч...×-
Ксилат розчин для інфузій по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 200 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2026-09-02-006368-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265166
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-20-007673-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857731
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-10-004063-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782820
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-26-006483-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29664083
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-22-008491-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29610151
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій...×-
Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл; Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг; Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Інозин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Прокаїн розчин для інфузій/ін'єкцій 2.5 мг/мл в пляшці 200 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в ампулі 5 мл; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Нефопам, розчин для ін’єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-05-27-008909-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29357734
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 %...×-
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 1000 мл; Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула
- ID: UA-2026-05-14-011982-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29228542
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-05-08-009741-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29167317
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 %...×-
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 1000 мл; Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула
- ID: UA-2026-05-08-007733-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29165317
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Еноксапарин натрію, розчин для і...×-
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5,0 мл
- ID: UA-2026-03-30-010178-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28768833
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій,...×-
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл; Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг; Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Цитиколін, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 4 мл; Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Вінпоцетин, концентрат для розчину для інфузій (розчин для ін'єкцій), 5 мг/мл, по 2 мл; Інозин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Едаравон розчин для ін'єкцій 1,5 мг/мл по 20 мл; Кверцетин ліофілізат для розчину для ін'єкцій по 0,5 г; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Тіаміну хлорид (вітамін В1), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в ампулі 5 мл; Прегабалін, капсули, по 75 мг; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 10 мл; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій/інфузій 5 мг/мл в пляшці 200 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій/інфузій 5 мг/мл в пляшці 400 мл; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл
- ID: UA-2026-03-13-011956-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28604371
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ксилат розчин для інфузій по 200 мл- ID: UA-2026-03-13-011894-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28604289
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій,...×-
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл; Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг; Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Цитиколін, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 4 мл; Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Вінпоцетин, концентрат для розчину для інфузій (розчин для ін'єкцій), 5 мг/мл, по 2 мл; Інозин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Едаравон розчин для ін'єкцій 1,5 мг/мл по 20 мл; Кверцетин ліофілізат для розчину для ін'єкцій по 0,5 г; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Тіаміну хлорид (вітамін В1), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в ампулі 5 мл; Прегабалін, капсули, по 75 мг; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 10 мл; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій/інфузій 5 мг/мл в пляшці 200 мл; Прокаїн розчин для ін'єкцій/інфузій 5 мг/мл в пляшці 400 мл; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл
- ID: UA-2026-03-13-010947-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28603329
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузі...×-
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл по 10 мл
- ID: UA-2026-02-27-008748-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28454031
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -