-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Глюкоза)- ID: UA-2026-07-13-009522-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29800707
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-07-09-000278-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29767119
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-06-29-001738-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29672554
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-06-24-012164-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642078
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-06-24-011737-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29641677
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-06-24-009899-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29639820
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-06-24-007269-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29637225
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-06-19-007836-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29595153
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (натрію хлорид)- ID: UA-2026-06-18-010328-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29583429
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-05-29-005054-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29381684
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-05-20-000728-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29276676
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДІАГНОСТИЧНІ ЗАСОБИ- ID: UA-2026-05-08-002836-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29160497
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностичні засоби- ID: UA-2026-04-24-007941-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29023003
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ШВИДКІ ТЕСТИ- ID: UA-2026-04-17-008790-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28952128
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ- ID: UA-2026-04-14-003970-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28906616
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинЗавершена -