-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-28-001440-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27792255
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-03-016778-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27383296
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-11-24-012007-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27241652
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-11-13-007649-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27110428
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-11-10-013957-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27064601
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-11-10-004403-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27055102
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-11-05-006585-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27006206
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-03-017830-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23502241
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (без розподілу)- ID: UA-2024-11-22-011398-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23364635
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, вільні ціни, без розподілу- ID: UA-2024-11-11-012374-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23205551
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-11-24-013463-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19777471
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-11-16-010421-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19662482
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-11-22-013107-a
- Дата створення : 22.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15957484
Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником «останньої надії»- ID: UA-2022-02-23-007220-a
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14277669
Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-20-012388-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13279050
Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -