-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування за послуги під час роботи серверного обладнання- ID: UA-2024-05-06-001028-a
- Дата створення : 06.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21478954
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-03-19-002087-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21053988
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-01-28-000738-a
- Дата створення : 28.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20548668
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-26-014622-a
- Дата створення : 26.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16454001
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-06-017736-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16125663
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-04-18-000130-a
- Дата створення : 18.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14514505
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-03-23-000441-a
- Дата створення : 23.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14403549
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-03-23-000261-c
- Дата створення : 23.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14403502
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-03-22-000656-b
- Дата створення : 22.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14399958
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-02-22-000972-a
- Дата створення : 22.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14247607
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-21-010204-c
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13314245
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-10-06-002894-b
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11853883
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-01-06-001428-c
- Дата створення : 06.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8107819
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата електроенергії- ID: UA-2020-01-15-000440-a
- Дата створення : 15.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4294642
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2019-02-21-000529-c
- Дата створення : 27.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3058288
КЗ Центральна міська клінічна лікарня ЄДРПОУ: 01992819ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -