-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 33600000-6 "Фармацевтична продукція" (Лікарські засоби)- ID: UA-2024-11-15-012332-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23275205
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2024-11-15-007682-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23270579
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлоропірамін, таблетки, по 25 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального...×-
Хлоропірамін, таблетки, по 25 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г, Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг, Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг, Йод, розчин для зовнішнього застосування, 5 %, по 20 мл, Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл, №1, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 30 мл, Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/кофеїн 30 мг, таблетки, Дротаверин таблетки 40 мг, Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл, Валідол таблетки по 60 мг, Валеріани екстракт таблетки, вкриті оболонкою, по 30 мг, Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000
- ID: UA-2024-11-14-005244-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23250084
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційних засобів- ID: UA-2018-11-19-000893-a
- Дата створення : 19.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2654611
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу- ID: UA-2018-04-20-000469-c
- Дата створення : 20.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1962314
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу- ID: UA-2017-05-25-000804-a
- Дата створення : 25.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 874796
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу- ID: UA-2017-05-10-000175-a
- Дата створення : 10.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 845957
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу- ID: UA-2017-03-29-000473-a
- Дата створення : 29.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 784469
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бланідас- ID: UA-2016-11-16-000412-c
- Дата створення : 16.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 393772
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бланідас- ID: UA-2016-11-01-000787-c
- Дата створення : 01.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 321299
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дезактін- ID: UA-2016-09-30-000231-a
- Дата створення : 30.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 246587
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиЗавершена -