-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетаметазон- ID: UA-2026-08-06-005544-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011668
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бетаметазон- ID: UA-2026-07-30-003628-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29950478
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоюи- ID: UA-2026-07-30-003350-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29950207
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби- ID: UA-2026-05-21-003759-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294660
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-05-21-003353-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294258
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бетаметазон- ID: UA-2026-05-21-003267-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294186
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ривороксабан- ID: UA-2026-05-21-003176-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294076
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-05-21-003043-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29293949
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-04-03-006159-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28818123
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-02-27-004956-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28450271
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-02-26-005694-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28437275
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-02-09-010214-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28235003
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-02-09-009760-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28234539
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-02-02-012382-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28154077
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби- ID: UA-2026-01-16-013801-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27942609
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЄДРПОУ: 43287790ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -