-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вакцина Гардасил 9- ID: UA-2026-09-03-013465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286834
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до гематологічного аналізатора Абакус- ID: UA-2026-05-29-005535-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29382164
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до гематологічного аналізатора ЕДАН- ID: UA-2026-05-29-003719-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29380355
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
реагенти для біохімічного аналізатора- ID: UA-2026-03-25-012181-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28727441
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до аналізатора ЕДАН- ID: UA-2026-01-23-014401-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28037232
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контролі гематологічні- ID: UA-2026-01-23-013951-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28036781
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Туберкулін, розчин для ін'єкцій, 2 ТО/доза- ID: UA-2026-01-21-008897-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27991238
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-01-19-007543-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27953714
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-01-13-007566-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27892857
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл- ID: UA-2026-01-13-004836-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27890397
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нікетамід розчин для ін`єкцій 250 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-01-13-004678-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27890262
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл,Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 м...×-
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл,Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі,Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл,Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл,Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула,Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг,Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл,Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг,Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл,Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл,Каптоприл, таблетки, по 25 мг,Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл,Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз,Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл,Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл,Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл,Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло),Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг
- ID: UA-2026-01-07-005397-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27853205
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл- ID: UA-2026-01-07-004573-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27852381
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нікетамід розчин для ін`єкцій 250 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-01-07-004439-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27852260
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-01-07-003535-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27851357
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -