-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)- ID: UA-2026-08-21-004355-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30156324
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 10:30)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-04-27-008234-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29038582
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)- ID: UA-2026-04-23-008934-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29008345
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)- ID: UA-2026-04-21-005110-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975349
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-04-20-004812-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28961980
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-04-02-005537-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802935
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Туберкулін, розчин для ін'єкцій, 2 ТО/доза/0,1 мл, по 1 мл- ID: UA-2026-04-02-004828-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802241
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір реагентів, призначення: лізис еритроцитів крові, метод дослідження:кількісний, метод...×-
Набір реагентів, призначення: лізис еритроцитів крові, метод дослідження:кількісний, метод аналізу: лізис еритроцитів кров; Набір реагентів, призначення: перевірка відтворюваності та правильності результатів визначення конц. аналітів, викор. в якості допом.компонента, матеріал дослідження:кров, метод досл.:якісний, метод аналізу:приямий метод, к-ть досліджень:800-1000; Набір реагентів, призначення: перевірка відтворюваності та правильності результатів визначення концентрації аналітів, використання в якості допом.компонента, матеріал дослідження: кров, метод досл.:якісний, кількісний, метод аналізу:приямий метод; Набір реагентів, призначення:визнач.концентрації гемоглобіну, перевірка результатів конц. аналітів, викор.в якості допом.компонента, матеріал дослідження: кров, метод досл.:якісний, кількісний, метод аналізу:ензиматичний колориметричний метод; Реактиви: матеріал дослідження кров, вид аналізатора гематологічний автоматичний, об'єм 2.5 мл; Набори реагентів: для використання в якості допоміжного компонента, матеріал дослідження: кров, метод дослідження: кількісний/якісний, метод аналізу: прямий
- ID: UA-2026-04-02-004737-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802148
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рисдиплам порошок для орального розчину 0,75 мг/мл- ID: UA-2026-04-01-008343-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28791780
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33696000-5 Реактиви та контрастні речовини- ID: UA-2026-03-18-009493-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28646994
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метокси поліетилен гліколь-епоетину бета, розчин для ін’єкцій, 50 мкг/0,3 мл, шприц- ID: UA-2026-02-05-011986-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28202877
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дарбепоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 100 мкг/мл, шприц; Метокси поліетилен гліколь...×-
Дарбепоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 100 мкг/мл, шприц; Метокси поліетилен гліколь-епоетину бета, розчин для ін’єкцій, 50 мкг/0,3 мл, шприц
- ID: UA-2026-01-06-000467-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27840880
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метокси поліетилен гліколь-епоетину бета, розчин для ін’єкцій, 50 мкг/0,3 мл, шприц- ID: UA-2025-11-19-008200-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27181888
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метокси поліетилен гліколь-епоетину бета, розчин для ін’єкцій, 50 мкг/0,3 мл, шприц- ID: UA-2025-10-22-006800-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26846862
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Ацетилсаліцилова кислота талетки п...×-
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл пластик
- ID: UA-2025-10-08-005031-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26679171
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 37899736ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -