-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл- ID: UA-2026-09-04-011777-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300445
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви та контрастні речовини для автоматичного біохімічного аналізатора Pentra С400- ID: UA-2026-08-10-010105-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30041387
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг; Лоперамід таблетки/капсули по...×-
Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг; Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг
- ID: UA-2026-07-09-007478-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29774285
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г- ID: UA-2026-07-09-007056-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773884
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Німодипін, розчин для інфузій, 10...×-
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Німодипін, розчин для інфузій, 10 мг/50 мл, флакони по 50 мл; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл; Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл
- ID: UA-2026-06-30-009483-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692639
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг- ID: UA-2026-06-30-005565-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29688733
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Прегабалін, капсули, по 75 мг- ID: UA-2026-06-30-005062-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29688248
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл- ID: UA-2026-06-30-004608-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687781
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-06-30-002405-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685590
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл- ID: UA-2026-06-30-001972-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685154
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл- ID: UA-2026-06-29-010919-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681649
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл- ID: UA-2026-06-29-010389-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681124
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-06-29-009626-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29680366
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метронідазол таблетки/капсули по 250- ID: UA-2026-06-29-008131-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29678890
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл- ID: UA-2026-06-05-012173-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29456978
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -