-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-004779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238072
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ксилометазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл, Ксилометазолін спрей назальний 0,5мг/м...×-
Ксилометазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл, Ксилометазолін спрей назальний 0,5мг/мл по 10 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг, Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Клозапін, таблетки, по 100 мг, Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Мебгідролін, таблетки, по 100 мг, Фуразидін таблетки по 50 мг, Тамсулозин таблетки/капсули
- ID: UA-2026-07-31-000795-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29958820
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аргініну глутамат розчин для ін'єкцій 200 мг/мл , по 5 мл- ID: UA-2026-07-30-005599-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952412
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нікетамід розчин для ін`єкцій 250 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-07-30-005230-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952055
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ксилометазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл, Ксилометазолін спрей назальний 0,5мг/м...×-
Ксилометазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл, Ксилометазолін спрей назальний 0,5мг/мл по 10 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Мебгідролін, таблетки, по 100 мг, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл
- ID: UA-2026-07-30-005119-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951940
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою об...×-
Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг
- ID: UA-2026-07-30-004654-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951491
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Менадіон розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл- ID: UA-2026-07-30-004477-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951313
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
L-лізину есцинат, розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл, по 5 мл, Верапаміл розчин для ін'...×-
L-лізину есцинат, розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл, по 5 мл, Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл
- ID: UA-2026-07-29-005742-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29940954
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,2 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-07-29-005003-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29940209
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлорпромазин, таблетки, по 25 мг, Пірацетам/тіотриазолін, розчин для ін'єкцій, 100 мг...×-
Хлорпромазин, таблетки, по 25 мг, Пірацетам/тіотриазолін, розчин для ін'єкцій, 100 мг/25 мг/мл, по 5 мл, Трифлуоперазин, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг
- ID: UA-2026-07-15-005033-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29820583
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлорпромазин, таблетки, по 25 мг, Пірацетам/тіотриазолін, розчин для ін'єкцій, 100 мг...×-
Хлорпромазин, таблетки, по 25 мг, Пірацетам/тіотриазолін, розчин для ін'єкцій, 100 мг/25 мг/мл, по 5 мл, Трифлуоперазин, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг
- ID: UA-2026-04-22-007225-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28990638
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-04-21-006512-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28976733
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аргініну глутамат розчин для ін'єкцій 200 мг/мл , по 5 мл- ID: UA-2026-04-20-000149-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28957368
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Ксилометазолін краплі назальні...×-
Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Ксилометазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл, Мебгідролін, таблетки, по 100 мг, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл
- ID: UA-2026-04-17-005070-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28948424
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг, Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг, Цефтриаксо...×-
Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг, Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Фуразидін таблетки по 50 мг, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл
- ID: UA-2026-04-16-005525-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28934410
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -