-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Рулон д...×-
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Рулон для стерилізації плазмовим методом, 7000 х 20 см, Медичний папір (НК 024:2023 - 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання, НК 031:2024 – S010199), Рулон для стерилізації плазмовим методом, 7000 х 25 см, Медичний папір (НК 024:2023 - 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання, НК 031:2024 – S010199)
- ID: UA-2026-07-16-000706-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29827839
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Пакет д...×-
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Пакет для стерилізації, 100 х 100 см, Медичний папір) (НК 024:2023 - 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання, НК 031:2024: S010301 - Медичний крепований папір для стерилізації)
- ID: UA-2026-06-03-012234-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427779
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Рулони...×-
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Рулони для стерилізації плазмовим методом 20000 х 10 см, 20000 х 20 см, 20000 х 30 см (НК 024:2023 - 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання, НК 031:2024 – S010199), Пакет для стерилізації, 70 х 229 мм, 133 х 254 мм, 254 х 356 мм, Медичний папір (НК 024:2023 - 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання) (НК 031:2024 – S01010101)
- ID: UA-2026-04-01-010841-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28794222
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Д...×-
Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) НК 024:2023 35413 Загальна лабораторна тара багаторазового використання, Витратні матеріали для стерилізатора «LOWTEM Crystal 100» - пляшка для стерилізуючого реагенту (25 циклів)
- ID: UA-2026-03-26-010934-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28741216
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Д...×-
Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) НК 024:2023 35413 Загальна лабораторна тара багаторазового використання, Витратні матеріали для стерилізатора «LOWTEM Crystal 100» - пляшка для стерилізуючого реагенту (25 циклів)
- ID: UA-2026-03-09-009107-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28541392
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стерилізатор паровий- ID: UA-2016-09-23-000096-c
- Дата створення : 23.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 308376
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ.М.В.СКЛІФОСОВСЬКОГО ( ПОКЛ ) ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічнеЗавершена -