-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Столики пеленальні для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для...×-
Столики пеленальні для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-08-28-008580-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228011
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 годин назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Столики пеленальні для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для...×-
Столики пеленальні для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-08-21-000827-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30152814
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пеленальний столик для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для...×-
Пеленальний столик для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33192000-2 Меблі медичного призначення
- ID: UA-2026-07-15-005119-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29820675
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Столик пеленальний для закладів дошкільної освіти Шевченківського району м. Києва для підг...×-
Столик пеленальний для закладів дошкільної освіти Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-06-30-012980-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29696121
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення для захисних споруд закладів загальної...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення для захисних споруд закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8
- ID: UA-2026-01-21-007804-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27990191
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аптечка колективна для захисних споруд закладів загальної середньої освіти Шевченківського...×-
Аптечка колективна для захисних споруд закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2026-01-19-002431-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27948642
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання невідкладної медичн...×-
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання невідкладної медичної допомоги у медичному кабінеті закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів початкових шкіл Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2025-06-25-003672-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25707411
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання невідкладної медичн...×-
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання невідкладної медичної допомоги у медичному кабінеті закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів початкових шкіл Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2025-05-15-000472-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25305810
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аптечка колективна для захисних споруд закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділі...×-
Аптечка колективна для захисних споруд закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2025-04-23-003044-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25087081
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноші медичні для кабінетів безпеки закладів освіти на підготовку навчального процесу 2024-...×-
Ноші медичні для кабінетів безпеки закладів освіти на підготовку навчального процесу 2024-2025 рр. Шевченківського району м. Києва (код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2024-08-14-004632-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22310531
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2024-08-13-010318-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22304165
ДК 021:2015: 33192160-1 НошіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аптечка колективна для захисних споруд закладів дошкільної освіти Шевченківського району м...×-
Аптечка колективна для захисних споруд закладів дошкільної освіти Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2024-04-19-000286-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21344626
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання невідкладної медичн...×-
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання невідкладної медичної допомоги у медичному кабінеті закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів початкових шкіл Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2024-04-10-005701-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21258459
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання допомоги у медичном...×-
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання допомоги у медичному кабінеті закладів освіти Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2024-03-11-006812-a
- Дата створення : 11.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20978895
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання допомоги у медичном...×-
Медичні вироби та інші матеріали у складі медичної укладки для надання допомоги у медичному кабінеті закладів освіти Шевченківського району м. Києва, код ДК 021:2015: 33190000-8 (медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2024-02-12-006503-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20713405
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -