-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Система моніторингу фізіологічних параметрів.- ID: UA-2026-09-03-015360-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288691
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи для переливання крові та інфузійних розчинів (Одноразовий набір для інфузії, модел...×-
Системи для переливання крові та інфузійних розчинів (Одноразовий набір для інфузії, модель IV-6-3, з металевою голкою для проколу флакону)
- ID: UA-2026-01-21-006193-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27988585
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
- ID: UA-2025-02-10-006604-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24369799
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
- ID: UA-2025-02-04-010773-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24303740
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 16х120 мм, без кришки, Пробірка...×-
Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 16х120 мм, без кришки, Пробірка, скло, округле дно, 10х90 мм, без кришки, Пробірка лабораторна (не вакуумна), нестерильна, 2 мл, 14х100 мм, Пробірка лабораторна градуйована (не вакуумна)для центрифуг.
- ID: UA-2024-07-02-007755-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21976260
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 21G, довжина від 1500 до 1600
- ID: UA-2024-01-25-006190-a
- Дата створення : 25.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20519832
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна, голка та утримувач.- ID: UA-2022-02-21-005035-b
- Дата створення : 21.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14224577
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірки вакуумні- ID: UA-2021-10-11-001695-c
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11922897
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33192500-7 ПробіркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гель для УЗД діагностики.- ID: UA-2021-05-12-002133-b
- Дата створення : 12.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9824268
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Пробірки вакуумні.- ID: UA-2021-04-21-004994-c
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9612136
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33192500-7 ПробіркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Халати ізоляційні медичні.- ID: UA-2021-04-21-001866-a
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9609239
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічки діаграмні.- ID: UA-2021-03-17-001034-b
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9092504
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33198000-4 Лікарняні паперові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Пробірки (пробірка вакуумна 8мл, 16*100 мм з гелем та активатором згортання, Голка 0,8мм*3...×-
Пробірки (пробірка вакуумна 8мл, 16*100 мм з гелем та активатором згортання, Голка 0,8мм*38мм 21Gx1 1|2, Утримувач (перехідник).
- ID: UA-2021-02-08-002780-c
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8499842
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33192500-7 ПробіркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Голки автоматичні, лезо для скальпелю.- ID: UA-2020-11-09-001179-a
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7108174
Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джути для внутрішніх маніпуляцій- ID: UA-2020-09-24-007305-a
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6442450
Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -