-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплан...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)
- ID: UA-2025-12-02-017192-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27362884
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -