-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Вірусо - бактеріальний...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Вірусо - бактеріальний фільтр дихальний)
- ID: UA-2026-08-12-010104-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30067185
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендобронхіальна д...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендобронхіальна двопросвітна (лівостороння) з двома манжетами, розмір FR39)
- ID: UA-2026-08-12-006231-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30063317
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Набір для забезпечення т...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Набір для забезпечення тривалого або постійного доступу до дихальних шляхів)
- ID: UA-2026-08-11-006919-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050578
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Абсорбент СО2 для анес...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовий)
- ID: UA-2026-08-04-009998-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990424
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Маска для неінвазивної вен...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Маска для неінвазивної вентиляції легенів, для дорослих)
- ID: UA-2026-06-09-001155-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29473695
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор/датчик 4х електро...×-
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор/датчик 4х електродний)
- ID: UA-2026-05-12-011290-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29198108
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Контур дихальний для ан...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Контур дихальний для анестезії (Трубка з'єднувальна))
- ID: UA-2026-05-01-003783-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29088304
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубки трахеостомічні)- ID: UA-2026-04-16-008035-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28936911
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубки трахеостомічні)- ID: UA-2026-04-08-013174-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28868666
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Повітроводи надглоткові...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Повітроводи надглоткові)
- ID: UA-2026-04-06-010373-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28836701
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубки ендотрахеальні одн...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубки ендотрахеальні одноразові армовані, з манжетою)
- ID: UA-2026-03-27-010755-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28755877
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендотрахеальна: Одно...×-
ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.50 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 8.00 мм, З манжетою)
- ID: UA-2026-02-27-004061-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28449385
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації (Абсорбент СО2 для анестез...×-
ДК 021:2015 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації (Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовий)
- ID: UA-2026-02-23-007652-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28392886
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації (Абсорбент СО2 для анестез...×-
ДК 021:2015 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації (Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовий)
- ID: UA-2026-02-23-007150-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28392381
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Контури дихальні; Фільтр...×-
ДК 021:2015: - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Контури дихальні; Фільтр дихальний; Вірусо-бактеріальний фільтр)
- ID: UA-2026-02-18-006209-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28344848
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -