-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операц...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Компонент (електрод) до кобляційного пристрою з вбудованою системою подачі рідини і аспірації для проведення аденотомії та тонзилектомії до Кобляційного пристрію Coblator II (НК 024:2023 44776 - Електрохірургічна система ; НК 031:2024 - K02010103 Електрохірургічні електроди одноразові))
- ID: UA-2026-05-01-006617-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091131
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для опе...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (1.Ложка очна для видалення халезіону кюретажна (НК 024:2023 32772 - Кюретка офтальмологічна ; НК 031:2024 - L1707 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ЛОЖКИ, БАГАТОРАЗОВІ).2. Кусачки медичні подвійної дії(НК 024:2023 44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій;НК 031:2024 L091302- КУСАЧКИ КІСТКОВІ, БАГАТОРАЗОВІ);3. Кусачки кісткові Лемперта(НК 024:2023 35287 – Викусувач кістковий багаторазовий;НК 031:2024 -L091302- КУСАЧКИ КІСТКОВІ, БАГАТОРАЗОВІ);4. Плоскогубці-витягувач медичні (НК 024:2023-44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій;НК 031:2024 -L0980- ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ХІРУРГІЧНОЇ ОРТОПЕДІЇ І ТРАВМАТОЛОГІЇ);5. Щипці для видалення іклів і премолярів (НК 024:2023-35552 - Щипці для видалення зубів;НК 031:2024 -L150301- СТОМАТОЛОГІЧНІ ЩИПЦІ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ,);6. Ножиці офтальмологічні вертикально-зігнуті(НК 024:2023-13489 – Офтальмологічні ножиці для знімання швів;НК 031:2024 L01040599- ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ НОЖИЦІ, БАГАТОРАЗОВІ);7. Біполярний пінцет 14см з кабелем до апарату ERBE ICC 350(НК 024:2023- 47848 - Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання;НК 031:2024 -L18-ЕЛЕКТРОХІРУ РГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ); 8. Ручка монополярна до апарату ERBE ICC 350 з кабелем(НК 024:2023- 33596 - Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий;НК 031:2024 -L18-ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ );9. Пінцет електрохірургічний з кабелем до апарата високочастотного ЕХВЧ-300 “Надія-4”( НК 024:2023- 61870 Наконечник/електрод електрохірургічний для відкритих операцій монополярний багаторазового використання;НК 031:2024 - L18-ЕЛЕКТРОХІРУ РГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ);10. Пінцет для халазіона овальний 100мм(НК 024:2023- 62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання;НК 031:2024 - L1702 - ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ);11. Распатор хірургічний №2(НК 024:2023-13287 - Кістковий распатор;НК 031:2024 -L0914 - РОЗПАРАТОРИ ДЛЯ ВІДОКРЕМЛЕННЯ ОКІСТЯ І ПЕРІОСТЕОТОМИ )).
- ID: UA-2026-05-01-001876-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29086410
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блок...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))
- ID: UA-2026-04-14-007922-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28910567
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блок...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))
- ID: UA-2026-03-24-005094-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28704954
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операці...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків» Кобляційний пристрій та компоненти для проведення оперативних втручань в лор хірургії (код НК 024:2023 44776 - Електрохірургічна система;НК 031:2024 - L1899 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ).
- ID: UA-2026-03-13-006443-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28598869
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Стіл операційний механічний НК 024:2023 35379 - Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)»; НК 031:2024 Z12011202 ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ ))
- ID: UA-2025-10-06-011841-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26655811
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» (Пінцет електрохірургічний біполярний (НК 024:2023- 47848-Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання; НК 031:2024 Z12010885 Інструменти для Ультразвукової хірургії – витратні матеріали; Ручка монополярна з кабелем до електрокоагулятора(НК 024:2023: 33596 — Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий; НК 031:2024 Z12010885 Інструменти для Ультразвукової хірургії – витратні матеріали))
- ID: UA-2025-09-23-002802-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26518468
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Стіл операційний 5-секційний НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» 35379 - Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)»
- ID: UA-2025-08-14-005390-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26139810
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Стіл операційний 5-секційний НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» 35379 - Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)»
- ID: UA-2025-07-02-009516-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25774684
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (1.Дзеркало носове дитяче по Hart-mann (НК 024:2023-35350 - Носове дзеркало багаторазового застосування);2. Дзеркало гортанне та носоглоткове (НК 024:2023-31776 - Дзеркало стоматологічне);3. З-34 (З-62-2) Затискач кровоспинний типу «Москіт», зігнутий ( НК 024:2023-34948 - Затискач артерії);4. Підіймач м’яких тканин лопатка Бу-яльського (НК 024:2023-62466 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання);5. Коробка стерилізаційна, колоподіб-на ( НК 024:2023-13730 -Стерилізаційний контейнер);6. Щипці кусачки кісткові Луера з круглими губками прямі(НК 024:2023-44378 – Щипці кіс-ткові дистракційні);7. Кусачки медичні для перетину дро-ту, спиць та гвинтів, подвійної дії(НК 024:2023-44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій);8. Плоскогубці-витягувач медичні, з різною нарізкою робочої частини(НК 024:2023-44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій);9. Плоскогубці медичні №1(НК 024:2023-44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій);10. Щипці (НК 024:2023-35552 - Щипці для видалення зубів);11. Лійка вушна по Hartmann(НК 024:2023-33395 - Лійка вушна багаторазового застосування);12. Лоток ниркоподібний(НК 024:2023-42893 - Лоток зага-льного призначення ба-гаторазовий);13. Спиця Ілізарова(НК 024:2023-58340 - Спиця для системи внутріш-ньої фіксації кіст-ково-реберного каркаса);14. Спиця Кіршнера(НК 024:2023-58340 - Спиця для системи внутріш-ньої фіксації кіст-ково-реберного каркаса);15. Ножиці офтальмологічні для зняття швів Стівенса(НК 024:2023-13489 – Офтальмологічні ножиці для знімання швів);16. Роторозширювач Девіса-Бойля(НК 024:2023-35085- Роторозши-рювач регульова-ний ); 17. Роторозширювач Дінгманна(НК 024:2023-35085- Роторозши-рювач регульова-ний );18. Ручка скальпеля до лез(НК 024:2023-12235 - Руків’я скальпеля багаторазового використання).
- ID: UA-2025-04-11-000728-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24987966
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Система ендоскопічної візуалізації для ЛОР обстежень (НК 024:2023 35616 - Система ендоскопічної візуалізації))
- ID: UA-2024-10-18-001057-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22936972
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Гнучкий відеоларингоскоп (НК 024:2023 35462 Гнучкий відеоларингоскоп))
- ID: UA-2024-10-17-006887-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22926025
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Високошвидкісна хірургічна система-дриль (НК 024:2023: 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, що живиться від електромережі))
- ID: UA-2024-07-11-008134-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22051921
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Система шейверна оториноларингологічна (НК 024:2023 41589 - Система шейверна оториноларингологічна)).
- ID: UA-2024-06-24-003026-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21908537
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Стоматологічна ультразвукова хірургічна система (код НК 024:2023: 47010 — Стоматологічна ультразвукова хірургічна система)
- ID: UA-2024-06-17-005355-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21849269
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -