-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали- ID: UA-2026-06-30-008570-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691734
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Маска медична, респіратор, одноразові простирадла медичні, шпатель дерев’яний- ID: UA-2026-05-11-006680-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29178920
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бинт 0,14 х 7м; бинт 0,1 х 5м; бинт фіксуючий 8см х 4м; медична марля 0,9 х 5м; вата медич...×-
Бинт 0,14 х 7м; бинт 0,1 х 5м; бинт фіксуючий 8см х 4м; медична марля 0,9 х 5м; вата медична 100г; пластир медичний 2 х 500 см
- ID: UA-2026-05-05-001964-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29113415
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки (НК 024:2023 46237 Нестерильна пробірка (НК 031:2024 W050101010202)), пробірки ва...×-
Пробірки (НК 024:2023 46237 Нестерильна пробірка (НК 031:2024 W050101010202)), пробірки вакуумні (НК 021:2023 47588 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro ) з K3ЕДТА (НК 031:2024 W050101010201)), пробірки транспортні (НК 024:2023 58533 Транспортне середовище Еймса IVD (діагностика in vitro) (НК 031:2024 W05019099))
- ID: UA-2026-04-06-002862-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28829257
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін’єкційний 2,0 мл, 5,0 мл, 10,0 мл, 20,0 мл; шприц катетерного типу 50 мл; шприц ту...×-
Шприц ін’єкційний 2,0 мл, 5,0 мл, 10,0 мл, 20,0 мл; шприц катетерного типу 50 мл; шприц туберкуліновий 1,0 мл; ланцет 30G для пристрою; ланцет автоматичний
- ID: UA-2026-03-26-010744-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28741003
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер аспіраційний 10 Fr, Kapkon конектор; Катетер для годування назогастральний 10 Fr;...×-
Катетер аспіраційний 10 Fr, Kapkon конектор; Катетер для годування назогастральний 10 Fr; Зонд шлунковий назогастральний 1100 мм 16 Fr
- ID: UA-2026-03-24-009256-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28709097
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові (нітрилові, неопудрені, розмір M, L, XL)- ID: UA-2026-03-06-006291-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28526255
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові- ID: UA-2026-03-03-010793-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28483951
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали- ID: UA-2025-05-12-007774-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25269260
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні вироби- ID: UA-2025-03-25-009425-a
- Дата створення : 25.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24819804
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена