-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали: Мультиплексний набір для виявлення...×-
Згідно коду ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали: Мультиплексний набір для виявлення респіраторних інфекцій на 100 реакцій (47922 Множинні віруси пов'язані з респіраторними захворюваннями, нуклеїнові кислоти IVD, набір, аналіз нуклеїнових кислот) - 3 набори
- ID: UA-2021-11-22-003284-b
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12611364
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Набір реагентів для імуноферментного виявлення IgG антитіл проти антигенів Коронавірусу SARS-CoV-2 в сироватці (плазмі) крові «SARS-CoV-2-IgG-ІФА» ( 96 аналізів) (50288 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 16 наборів; Набір реагентів для одночасного імуноферментного визначення антитіл до вірусу Гепатиту С (ВГС) в сироватці (плазмі) крові «антиВГС-ІФА» ( 96 аналізів) (48364 Вірус гепатиту C загальні антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 4 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення поверхневого антигену вірусу Гепатиту В (HBsAg) в сироватці (плазмі) крові «HBsAg-ІФА» ( 96 аналізів) (48318 Вірус гепатиту B поверхневий антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 4 набори.
- ID: UA-2021-11-15-008382-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12477789
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Набір реагентів для виявлення РНК коронавірусів SARS-CoV-2 та подібних SARS-CoV методом ЗТ-ПЛР в режимі реального часу 96 тестів (50284 — Коронавірус (SARS-CoV), нуклеїнова кислота IVD, набір, аналіз нуклеїнових кислот) – 7 наборів.
- ID: UA-2021-11-15-005423-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12473687
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 400 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар.
- ID: UA-2021-11-08-008940-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12354276
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Набір реагентів для імуноферментного виявлення IgG антитіл проти антигенів Коронавірусу SARS-CoV-2 в сироватці (плазмі) крові «SARS-CoV-2-IgG-ІФА» ( 96 аналізів) (50288 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 16 наборів; Набір реагентів для одночасного імуноферментного визначення антитіл до вірусу Гепатиту С (ВГС) в сироватці (плазмі) крові «антиВГС-ІФА» ( 96 аналізів) (48364 Вірус гепатиту C загальні антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 4 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення поверхневого антигену вірусу Гепатиту В (HBsAg) в сироватці (плазмі) крові «HBsAg-ІФА» ( 96 аналізів) (48318 Вірус гепатиту B поверхневий антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 4 набори.
- ID: UA-2021-10-29-007243-a
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12218256
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 400 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар.
- ID: UA-2021-09-30-002226-c
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11782686
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 400 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар.
- ID: UA-2021-09-13-006026-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11488955
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кров тварин (овець), продукти переробки крові (флакон по 0,1 л) (62819 - Добавка для овечої крові IVD) – 5 флаконів.
- ID: UA-2021-08-25-000702-c
- Дата створення : 25.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11218163
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Кров тварин (овець), продукти переробки крові (флакон по 0,1 л) (62819 - Добавка для овечої крові IVD) – 5 флаконів.
- ID: UA-2021-08-03-002257-b
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10944314
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 600 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – S) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1150 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – S) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 400 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Пластир (34832 - Лейкопластир водонепроникний) – 150 шт.)
- ID: UA-2021-07-22-002993-c
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10821341
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали: Мультиплексний набір для виявле...×-
Згідно коду ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали: Мультиплексний набір для виявлення респіраторних інфекцій на 100 реакцій (47922 Множинні віруси пов'язані з респіраторними захворюваннями, нуклеїнові кислоти IVD, набір, аналіз нуклеїнових кислот) - 3 набори
- ID: UA-2021-07-06-003062-b
- Дата створення : 06.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10600937
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 600 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – S) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1150 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – S) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 400 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Пластир (34832 - Лейкопластир водонепроникний) – 150 шт.)
- ID: UA-2021-06-29-002793-b
- Дата створення : 29.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10513294
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали: Мультиплексний набір для виявле...×-
Згідно коду ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали: Мультиплексний набір для виявлення респіраторних інфекцій на 100 реакцій (47922 Множинні віруси пов'язані з респіраторними захворюваннями, нуклеїнові кислоти IVD, набір, аналіз нуклеїнових кислот) - 3 набори
- ID: UA-2021-06-17-001676-b
- Дата створення : 17.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10380551
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу М до збудників іксодових кліщових бореліозів (хвороба Лайма) (Лайм Бест – IgM) (63059 Числені антитіла до імуноглобуліну виду Borrelia M (IgM) ІВД, набір, імуноферментний аналіз (ІФA) – 1 набір; Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу G до збудників іксодових кліщових бореліозів (хвороба Лайма) Лайм Бест – IgG (50560 Бореліоз антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення антигену вірусу кліщового енцефаліту Векто ВКЕ-антиген (49015 Вірус кліщового енцефаліту (ВКЕ), антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу M до вірусу кліщового енцефаліту Векто ВКЕ-IgM (49023 Вірус кліщового енцефаліту (ВКЕ), імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 1 набір; Набір реагентів для імуноферментного виявлення та кількісного визначення імуноглобулінів класу G до вірусу кліщового енцефаліту Векто ВКЕ-IgG (49027 Вірус кліщового енцефаліту (ВКЕ), імуноглобулін G (IgG) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу G до збудників ієрсиніозів Ієрсинія-IgG-ІФА БЕСТ (51883 - Множинні види Yersinia, антитіла імуноглобулін A (IgA) / IgG / IgM IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори.
- ID: UA-2021-05-26-003992-b
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10050077
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу М до збудників іксодових кліщових бореліозів (хвороба Лайма) (Лайм Бест – IgM) (63059 Числені антитіла до імуноглобуліну виду Borrelia M (IgM) ІВД, набір, імуноферментний аналіз (ІФA) – 1 набір; Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу G до збудників іксодових кліщових бореліозів (хвороба Лайма) Лайм Бест – IgG (50560 Бореліоз антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення антигену вірусу кліщового енцефаліту Векто ВКЕ-антиген (49015 Вірус кліщового енцефаліту (ВКЕ), антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу M до вірусу кліщового енцефаліту Векто ВКЕ-IgM (49023 Вірус кліщового енцефаліту (ВКЕ), імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 1 набір; Набір реагентів для імуноферментного виявлення та кількісного визначення імуноглобулінів класу G до вірусу кліщового енцефаліту Векто ВКЕ-IgG (49027 Вірус кліщового енцефаліту (ВКЕ), імуноглобулін G (IgG) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори; Набір реагентів для імуноферментного виявлення імуноглобулінів класу G до збудників ієрсиніозів Ієрсинія-IgG-ІФА БЕСТ (51883 - Множинні види Yersinia, антитіла імуноглобулін A (IgA) / IgG / IgM IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА) – 2 набори.
- ID: UA-2021-05-05-002640-a
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9761067
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -