-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки марлеві медичні: нестерильні, з марлі типу 17, розмір 25×25 см, 3-шарові; Вата ме...×-
Серветки марлеві медичні: нестерильні, з марлі типу 17, розмір 25×25 см, 3-шарові; Вата медична нестерильна 100 г.
- ID: UA-2026-08-11-005223-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048879
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (к...×-
Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, нестерильна
- ID: UA-2026-08-04-001275-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981735
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в компле...×-
Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 5 мл, одна голка в комплекті; Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 25G
- ID: UA-2026-08-04-001073-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981535
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відк...×-
Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Маски медичні захисні: для дорослих, тришарова, на гумових петлях, з носовим фіксатором, одноразова, матеріал: нетканий матеріал (Спанбонд+Мельтблаун), ширина: 9 см, довжина: 18 см, щільність матеріалу: 20-30 г/м²; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): XL
- ID: UA-2026-08-04-000870-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981324
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки марлеві медичні: нестерильні, з марлі типу 17, розмір 25×25 см, 3-шарові; Вата ме...×-
Серветки марлеві медичні: нестерильні, з марлі типу 17, розмір 25×25 см, 3-шарові; Вата медична нестерильна 100 г.
- ID: UA-2026-08-04-000637-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981096
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 2/0(3,0), довжина нитки...×-
Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 2/0(3,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 36, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 30, мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP): 0(3,5), Довжина нитки: 0.75 м, розсмоктується, з покриттям, Тип згину голки: 1/2 кола, Довжина голки: 31 Міліметр, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитки хірургічні стерильні з голкою
- ID: UA-2026-07-14-007123-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29810046
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали для пломбування- ID: UA-2026-04-23-007818-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29007235
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали для пломбування- ID: UA-2026-04-22-011971-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28995329
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та калій...×-
Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та калій оксалат, колір кришки: Сірий, стерильна
- ID: UA-2026-04-20-008993-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28966162
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір...×-
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, з пудрою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, з пудрою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, з пудрою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, з пудрою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8.5; Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліпропілен, кріплення: Резинки, нестерильні, щільність матеріалу: 26-30 г/м2; Шапочка медична одноразова, нестерильна, розмір універсальний, на резинці
- ID: UA-2026-03-17-006397-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28628106
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х60 мм, без кришки; Пробірка,...×-
Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х60 мм, без кришки; Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х120 мм, без кришки; Пробірки лабораторні (не вакуумні): Об'єм: 10.0 мл, Діаметр пробірки: 10.0 мм, Довжина пробірки: 90 мм, без наповнювача, Форма дна: Конічна, Матеріал пробірки: Скло, без градуювання, без кришки, Край пробірки: Прямий, Пробірка центрифужна; Пробірки лабораторні (не вакуумні): Об'єм, мл: 10.0, Розмір пробірик 10.0 х 90 мм, без наповнювача, конічне дно, пробірка скляна, з градуюванням, без кришки, Край пробірки: Прямий, Пробірка центрифужна; Пробірка для забору капілярної крові, 0,25 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, без капіляру; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4,5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,2%, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка транспортна, стерильна, без середовища, з аплікатором, з полем для нотаток; Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 16х150 мм, без кришки
- ID: UA-2026-03-17-005851-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28627570
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,8х100 м, спанбонд, щ. 20 г/м2, з перфорацією...×-
Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,8х100 м, спанбонд, щ. 20 г/м2, з перфорацією; Покриття операційне: Хірургічне, Матеріал виготовлення: СМС, Стерильне, Довжина: 120-130 сантиметр, Ширина: 80-90 сантиметр, без адгезивного операційного поля (отвору), Щільність матеріалу, г/м²: 30-500, Одноразове; Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 1,3x1 мм, 100г/м², незабарвлена, розмір:15 x 10 см, Прямокутна, Без отвору, Плоска, Одношарова, не розсмоктується, без покриття, не для ІП розм., не самофіксується; Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Спанбонд, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 200-220х110-130 см, щільність матеріалу від 30 г/м²; Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 1,3x1 мм, 100г/м², незабарвлена, розмір:11 x 6 см, Прямокутна, Без отвору, Плоска, Одношарова, не розсмоктується, без покриття, не для ІП розм., не самофіксується; Сільфон, 300 мл
- ID: UA-2026-03-11-007962-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28569903
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0),...×-
Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покриття, колір : Жовтий, у відрізках; Нитки хірургічні стерильні без голки : Шовк, стерильний, Плетена, 3.4(6,0), 1.5 м, не розсмоктується, без покриття, Чорний колір, відрізок; Нитка хірургічна стерильна без голки: матеріал нитки: Шовк, структура нитки: Плетена, товщина нитки USP(EP): 1(4,0), не розсмоктується, без покриття, довжина нитки: 1.5 м, колір нитки: Чорний; Нитка хірургічна стерильна без голки: матеріал нитки: Шовк, структура нитки: Плетена, товщина нитки USP(EP): 3/0(2,0), не розсмоктується, без покриття, довжина нитки: 1,5 м, колір нитки: Чорний
- ID: UA-2026-03-11-007481-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28569422
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці; Ба...×-
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці; Бахіли медичні, нестерильні, одноразові, низькі; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8.5; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M
- ID: UA-2026-03-10-009448-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28555865
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, наза...×-
Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, назальні кінчики прямі; Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 150 мм, рентгеноконтрастний, обмежувач типу «метелик», полімерний провідник із заокругленими кінцями; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr14
- ID: UA-2026-03-10-004846-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28551257
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986351ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена