-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні інструменти- ID: UA-2025-07-18-004111-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25914345
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024:...×-
ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024: 2019 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 41539 Каналонаповнювач ендодонтичний; 31876 - Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 37839 - голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35969 – Шприц для стоматологічної анестезії; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена
- ID: UA-2022-11-09-013403-a
- Дата створення : 09.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15821206
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади...×-
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Гільзи № 8, № 9, № 10 НК 024: 2019 38591 - Коронка стоматологічна, металева)
- ID: UA-2022-10-12-003229-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15555384
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади...×-
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (зуби штучні пластмасові естедент -02 А3/27 в барабанах (20 наборів по 28 зубів) НК 024: 2019 38643 - Зуби штучні пластмасові)
- ID: UA-2022-10-12-001137-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15553289
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади...×-
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ДК 021: 2015 33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів(Латакрил Н (з прожилками 300 гр. + 150 гр.) НК 024: 2019 16730 - Матеріал виготовлення стоматологічного виробу; Синма - М № 14 НК 024: 2019 16730 - Матеріал виготовлення стоматологічного виробу; Віск базисний -02 (0,5 кг-уп) НК 024: 2019 16189 - Стоматологічний віск для відливання моделей)
- ID: UA-2022-10-05-005868-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15504045
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади...×-
ДК 021: 2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Дзеркало з ручкою ДК 021: 2015 33131141-7 - Стоматологічні дзеркала НК 024: 2019 31776 - Дзеркало Стоматологічний; Пінцет ДК 021: 2015 33131172-3 - Стоматологічні пінцети НК 024: 2019 42500 - Багаторазові пінцет-подібні щипці для перев'язування Лоток ДК 021: 2015 33131000-7 - Стоматологічні ручні інструменти НК 024: 2019 12143 - Лоток для інструментів)
- ID: UA-2022-06-23-006621-a
- Дата створення : 23.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14795182
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2022-02-24-003110-a
- Дата створення : 24.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14294115
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Г...×-
ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Гарнітура А3-27 "Естедент", Гільзи №9)
- ID: UA-2021-12-20-003562-b
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13269297
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2020-12-14-001380-b
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7718636
Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 02004479ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -