-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дванадцятиканальний електрокардіограф.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Сист...×-
Дванадцятиканальний електрокардіограф.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-03-04-006034-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28494892
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для визначення Тропоніну І, TRO-W23 Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра, Тест...×-
Тест для визначення Тропоніну І, TRO-W23 Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра, Тест-полоски Accu-Chek Instant, Швидкий тест на вагітність №1 Тест-смужки для глюкометра IME-DC, Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту С, Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту В, Швидкий тест Віл 1/2 Тест-смужки для експрес аналізу сечі на глюкозу, Глюкофан, Тест-смужки для експрес аналізу сечі на кетони Кетофан, Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10, Тест-смужки для аналізу сечі на визначення pH , Сечові смужки LabAnalyt 11G, Сечові смужки LabAnalyt 14G.( (НК 024:2023: 53304 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-стрічка, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0101060101 Тест-смужки для вимірювання рівня глюкози; НК 024:2023: 54514 численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0101060205 Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (автоматизованого); НК 024:2023: 46989 Тропонін I IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0102160703 Тропонін І/Т – швидкі тести і тести на місці; НК 024:2023: 48289 Вірус гепатиту В, маркери-антигени/антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0105090201 Поверхневий антиген вірусу гепатиту В – швидкі тести і тести на місці; НК 024:2023: 30829 Набір для якісного та/або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз, НК 031:2024: W0105090202 Антитіла до вірусу гепатиту С (HCV) – швидкі тести і тести на місці) Класифікація за ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-02-26-003351-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28434938
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 -...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-11-27-012902-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27302195
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Механічні тонометри.Пульсоксиметри.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи...×-
Механічні тонометри.Пульсоксиметри.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-11-13-008335-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27111106
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий тест для визначення антигена COVID-19, COV-S23 №1/Класифікація за ДК 021-2015 (CPV...×-
Швидкий тест для визначення антигена COVID-19, COV-S23 №1/Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-10-06-008869-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26652845
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19- ID: UA-2025-10-02-005544-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26621642
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19.Класифікація за ДК 021:2015 33120000-7 - Сист...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19.Класифікація за ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанням
- ID: UA-2025-09-08-007570-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26360501
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 -...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-08-19-012331-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26184162
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр автоматичний ( можливість живлення від батареї та електромережі), Механічний тоно...×-
Тонометр автоматичний ( можливість живлення від батареї та електромережі), Механічний тонометр, Пульсоксиметр, Глюкометр Accu-Chek Instant. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-07-23-002529-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25948726
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для визначення Тропоніну І, TRO-W23 Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра, 50 ш...×-
Тест для визначення Тропоніну І, TRO-W23 Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра, 50 штук Тест-полоски Accu-Chek Instant, 50 штук Швидкий тест на вагітність №1 Тест-смужки для глюкометра IME-DC, 50 шт Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту С Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту В ВІЛ 1/2 швидкий тест, Тест-смужки для експрес аналізу сечі на глюкозу №50, Глюкофан Тест-смужки для експрес аналізу сечі на кетони №50 Кетофан Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10 Тест-смужки для аналізу сечі на визначення pH Сечові смужки LabAnalyt 11G Сечові смужки LabAnalyt 14G Класифікація за ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-02-10-012821-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24376009
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (антиген), чутлив...×-
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (антиген), чутливістю від 90% до 99,9% та специфічністю від 90%, для 1 особи
- ID: UA-2024-12-16-016983-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23702080
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (IgG та IgM), чу...×-
Швидкий (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (IgG та IgM), чутливістю від 95%, специфічність від 99% (для 25 осіб)
- ID: UA-2024-10-21-001171-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22953430
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автоматичний тонометр з розміром манжети 22-42 см, діапазон вимірювання тиску: 0-300, діап...×-
Автоматичний тонометр з розміром манжети 22-42 см, діапазон вимірювання тиску: 0-300, діапазон вимірювання пульсу: 40-200, точність вимірювання: ±3,, Механічний тонометр з розміром манжети 22-42 см, діапазон вимірювання тиску: 0-300, точність вимірювання: ±3, з стетоскопом
- ID: UA-2024-09-27-008924-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22731260
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пульсоксиметр пальцевий, оптичний, з точністю вимірювання SpO2: ±2, ЧССЧСС: ±2- ID: UA-2024-09-27-002139-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22724463
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (антиген), чутлив...×-
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (антиген), чутливістю від 90% до 99,9% та специфічністю від 90%, №1 (для 1 особи)
- ID: UA-2024-08-05-001373-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22225019
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 40626575ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -