-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-на...×-
Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах
- ID: UA-2026-07-03-001862-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29722119
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-на...×-
Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах; Тести-набори для роботи на аналізаторах
- ID: UA-2026-04-30-001710-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29074301
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕК 110х20; Стрічка для ЕКГ 80х23- ID: UA-2026-04-20-009545-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28966719
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюком...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюкометра; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Тести швидкі на кардіомаркери; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань
- ID: UA-2026-02-26-009728-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28441299
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації інформації- ID: UA-2025-12-03-019521-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27386013
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на кардіомаркери; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19; Тести швидкі д...×-
Тести швидкі на кардіомаркери; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань
- ID: UA-2025-08-27-010622-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26260694
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюком...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюкометра; Швидкий тест на вагітність №1; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Тести швидкі на кардіомаркери; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань
- ID: UA-2025-01-24-012281-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24174526
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (антиген), чутлив...×-
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (антиген), чутливістю від 90% до 99,9% та специфічністю від 90%, №20 (для 20 осіб); Тест для визначення антитіл до ВІЛ 1 та 2 типів
- ID: UA-2024-08-30-003073-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22447926
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворюваньТропоніну ; Тести швидкі для визначення...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворюваньТропоніну ; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань гепатиту С ; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань гепатиту В ; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань ВІЛ ; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на глюкозу №50 Глюкофан
- ID: UA-2024-02-23-009616-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20843634
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для виявлення: гепатиту С, гепатиу В, Віл інфекцій, Тест для визначення тропоніну I;...×-
Тест для виявлення: гепатиту С, гепатиу В, Віл інфекцій, Тест для визначення тропоніну I; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на глюкозу №50
- ID: UA-2024-02-21-011750-a
- Дата створення : 21.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20817004
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (тест-смужки Neo-50, тест-по...×-
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (тест-смужки Neo-50, тест-полоски Finetest Auto-coding Premium)
- ID: UA-2023-10-19-010879-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19345261
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (тест для виявлення Гепатиту...×-
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (тест для виявлення Гепатиту В (HBsAg), W003-C, тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C
- ID: UA-2023-09-29-003153-a
- Дата створення : 29.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19130063
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Система для контролю рівня глюкози у крові.- ID: UA-2023-07-28-002608-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18527744
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблиця Орлової для дітей.- ID: UA-2023-07-05-006304-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18318554
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33121500-9 Електрокардіографи- ID: UA-2022-12-02-007717-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16076038
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 37084458ДК 021:2015: 33121500-9 ЕлектрокардіографиЗавершена -