-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкометр Accu-Chek Active; Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра (ДК 021:2015 33120...×-
Глюкометр Accu-Chek Active; Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-011264-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299952
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрод-наліпка ЕКГ для Холтеру, одноразові, універсальні, Нетканний матеріал основа, Лип...×-
Електрод-наліпка ЕКГ для Холтеру, одноразові, універсальні, Нетканний матеріал основа, Липкий гель, d-50мм (кругла форма), тип конектору кнопка; Стрічка для ЕКГ термочутлива з сіткою, рулон, ширина: 110 мм, довжина: 20 м, намотка: зовнішня (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-08-10-001337-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30032637
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (331...×-
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121500-9 Електрокардіографи) НК 024:2023 - 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф НК 031:2024 - Z120503 Електрокардіограф
- ID: UA-2026-07-24-003480-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902300
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ термочутлива з сіткою, рулон, ширина: 110 мм, довжина: 20 м, намотка: зовн...×-
Стрічка для ЕКГ термочутлива з сіткою, рулон, ширина: 110 мм, довжина: 20 м, намотка: зовнішня; Стрічка для ЕКГ в рулоні з внутрішньою намоткою, термочутлива з сіткою , ширина: 50 мм, довжина: 50 м; Стрічка для ЕКГ: рулон, термочутлива з сіткою, ширина 80 мм, довжина 20 м, намотка внутрішня, щільність паперу 56 г/м², діаметр втулки 16 мм (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-06-15-009415-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29539565
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести-набори для роботи на аналізаторах (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медично...×-
Тести-набори для роботи на аналізаторах (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-06-03-003951-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29419528
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрод-присоска, багаторазовий, для дорослих, основа гума, d-24 мм (кругла форма), конек...×-
Електрод-присоска, багаторазовий, для дорослих, основа гума, d-24 мм (кругла форма), конектор універсальний гвинт; Гель для ЕКГ, водорозчинний, електропровідний, 250 мл, флакон, №1; Електрод-наліпка, одноразовий, універсальний, форма: прямокутна, застосування: ехокардіографії, стрес-тест та холтер, тип коннектора: зажим, розмір: 22х34; Електроди для ЕКГ: багаторазові, вікова категорія: дорослі, форма прищепка, матеріал основи: пластик, розмір 24х47 мм (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-05-28-007760-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29371273
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичн...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-05-26-002662-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29336085
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичн...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-05-21-007142-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29298002
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичн...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-05-18-004631-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29250775
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстр...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-05-11-001875-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29174127
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладн...×-
Тонометр (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-05-07-005914-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29148235
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість від...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість від 99%, Специфічність від 99%, тестів на людей: 1 шт, касет та піпеток: 1 шт, розчинників (буферів): 1 шт, Швидкість тесту: 15 хвилин, Матеріал дослідження: Слиз; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань: призначення: виявлення антитіл до ротавiрусної iнфекцiї, виявлення ротавiрусної iнфекцiї, метод аналізу: ІХА, матеріал дослідження: фекалії, специфічність: 99.33-100%, чутливість: 98.33-100% (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-04-21-011614-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28981755
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 1000 мл, флакон, №1 (ДК 021:2015 3312000...×-
Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 1000 мл, флакон, №1 (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-04-15-012412-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28927376
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19;...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19; Тести швидкі на наркотичні речовини; Тести швидкі на наркотичні речовини; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2025-10-10-006504-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26712886
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкометр Accu-Chek Instant, Тест-смужки Accu-Chek Active для глюкометра, 50 штук.- ID: UA-2025-09-26-006349-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26569886
КП "Міська лікарня №9" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 05498694ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена