-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-09-02-001332-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260219
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-07-23-004686-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890712
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання код ДК - 33120000-7- ID: UA-2026-06-05-004049-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29448864
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання код ДК - 33120000-7- ID: UA-2026-06-05-003134-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29447986
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2,вірусу ге...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2,вірусу гепатиту С, антитіл до вірусу гепатиту В, бактерії сифілісу, ІХА, в Цільна кров, Специфічність: 95-100 %, Чутливість: 95-100 %, Тест-касета
- ID: UA-2026-05-06-003393-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29130309
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2,вірусу ге...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2,вірусу гепатиту С, антитіл до вірусу гепатиту В, бактерії сифілісу, ІХА, в Цільна кров, Специфічність: 95-100 %, Чутливість: 95-100 %, Тест-касета
- ID: UA-2026-05-06-002086-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29129007
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Смуги індикаторні- ID: UA-2026-02-26-003398-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28434988
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2025-12-12-014307-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27540383
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкі тести- ID: UA-2025-11-04-000286-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26982904
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2,вірусу ге...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2,вірусу гепатиту С, антитіл до вірусу гепатиту В, бактерії сифілісу, ІХА, в Цільна кров, Специфічність: 95-100 %, Чутливість: 95-100 %, Тест-касета
- ID: UA-2025-08-26-000595-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26236800
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для виявлення прихованої крові в калі (тест-касета); Швидкий тест для Виявлення антиг...×-
Тест для виявлення прихованої крові в калі (тест-касета); Швидкий тест для Виявлення антигенів холерного вібріона (Vibrio cholerae), матеріал дослідження : Фекалії, формат тесту: Тест-касета, специфічність від : 95 %, чутливість від : 95 %
- ID: UA-2025-06-17-001020-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25619789
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комбінований тест на 10 наркотиків : амфетамін (AMP500)/кокаїн (COC300)/марихуану (ТНС50)/...×-
Комбінований тест на 10 наркотиків : амфетамін (AMP500)/кокаїн (COC300)/марихуану (ТНС50)/метамфетамін (MET500)/морфін (MOP300)/фенциклідин (PCP25)/бензодіазепін (BZO300)/екстазі (MDMA500)/метадон (MTD300)/барбітурати (BAR300) в сечі
- ID: UA-2025-06-17-000683-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25619508
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комбінований тест для виявлення ВІЛ1/2, гепатиту С, гепатиту В, сифілісу, W026-С- ID: UA-2025-06-09-004632-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25543797
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 121/20 °С/хв., контроль парової стерилізації 6 к...×-
Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 121/20 °С/хв., контроль парової стерилізації 6 класу, розмір полоски 35.0 x 10.0 x 1.0 мм.(Парова стерилізації зовні упаковки)
- ID: UA-2025-06-06-008262-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25534388
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аудіометри- ID: UA-2025-05-13-002331-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25278274
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -