-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові (Ланцет автоматичний) (НК 024:2023 61578 Ручка-ск...×-
Приладдя для венепункції та забору крові (Ланцет автоматичний) (НК 024:2023 61578 Ручка-скарифікатор автоматична одноразового використання) , код 33140000-3 - Медичні матеріали (33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-06-008248-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014327
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічний інструментарій та приладдя код 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеці...×-
Стоматологічний інструментарій та приладдя код 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-22-006573-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29608217
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали код 33140000-3 Медичні матеріали (33141800-8 стоматологічні мате...×-
Стоматологічні матеріали код 33140000-3 Медичні матеріали (33141800-8 стоматологічні матеріали) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-15-006327-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29536516
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування (медичні рукавички...×-
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування (медичні рукавички та маски) (НК 024:2023 56286 - Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні, 61631 - Рукавички оглядові/ процедурні нітрилові з неприпудреною внутрішньою поверхнею стерильні, 35177 - Маска хірургічна одноразового застосування), код 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-28-006155-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29369657
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Систем реєстрації медичної інформації (Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 5...×-
Систем реєстрації медичної інформації (Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 5000 мл, пакет, №1) (НК 024:2023 58735 - Гель контактний стерильний) , код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-26-009091-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29342457
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест-системи до аналітичної системи та тестові смужки до урологічного аналізатора, код 33...×-
Тест-системи до аналітичної системи та тестові смужки до урологічного аналізатора, код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-19-002679-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29263357
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні матеріали для діагностики (діагностичні системи), код 33120000-7 - Системи реєстр...×-
Витратні матеріали для діагностики (діагностичні системи), код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-04-008210-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29105756
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення (перев’язувальні матеріали), код 33140000-3 - Медичні матеріа...×-
Вироби медичного призначення (перев’язувальні матеріали), код 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-09-011297-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28881969
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового за...×-
Вироби медичного призначення (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування), код 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-02-010171-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28807571
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові (скарифікатори) (код НК 024:2023 13472 - Скарифік...×-
Приладдя для венепункції та забору крові (скарифікатори) (код НК 024:2023 13472 - Скарифікатор), код 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-23-011910-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28696240
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення (контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дрен...×-
Вироби медичного призначення (контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти), код 33140000-3 - Медичні матеріали
- ID: UA-2026-03-23-008086-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28692463
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення (пробірки для забору крові та контейнери для фарбування предм...×-
Вироби медичного призначення (пробірки для забору крові та контейнери для фарбування предметних скелець), код 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-04-009557-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28498387
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби індивідуального захисту (медичні рукавички та маски) (НК 024:2023 56286 - Рукавички...×-
Засоби індивідуального захисту (медичні рукавички та маски) (НК 024:2023 56286 - Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні, 61631 - Рукавички оглядові/ процедурні нітрилові з неприпудреною внутрішньою поверхнею стерильні, 35177 - Маска хірургічна одноразового застосування), код 33140000-3 - Медичні матеріали Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-03-013622-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28486780
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні матеріали для діагностики (швидкі тести), код 33120000-7 - Системи реєстрації мед...×-
Витратні матеріали для діагностики (швидкі тести), код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-18-012129-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28350754
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратних матеріалів для проведення ін’єкцій та інфузій (шприці) (НК 024:2023 47017 - Шпри...×-
Витратних матеріалів для проведення ін’єкцій та інфузій (шприці) (НК 024:2023 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання, 60643 - Шприц для вакцинації з механізмом запобігання повторному використанню/ голка, 45158 - Набір для крізьшкірних ін'єкцій, що не містить лікувальних засобів, багаторазового застосування ), код 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-09-006787-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28231567
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -