-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-09-02-008320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267104
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2026-08-25-004318-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30181729
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-08-21-005491-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30157464
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діагностичні системи- ID: UA-2026-08-10-011141-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042424
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перев’язувальні матеріали- ID: UA-2026-08-06-004004-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30010139
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації- ID: UA-2026-08-03-007213-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29975666
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ультразвукова діагностична система експертного класу- ID: UA-2026-07-31-008593-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966564
ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти- ID: UA-2026-07-16-009277-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836330
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Одяг для медичного персоналу- ID: UA-2026-07-07-009576-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29752646
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ендоскопічна відеосистема для лапароскопії (Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для...×-
Ендоскопічна відеосистема для лапароскопії (Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2026-06-30-004255-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687426
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дефібрилятор-монітор з функцією синхронізації (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
Дефібрилятор-монітор з функцією синхронізації (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
- ID: UA-2026-06-29-005744-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29676502
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перев’язувальні матеріали- ID: UA-2026-06-29-001478-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29672277
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні- ID: UA-2026-06-26-011041-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668624
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування- ID: UA-2026-06-24-007137-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29637083
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні- ID: UA-2026-06-19-008073-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29595382
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -